کوه اتنا,کوه با شکوه اتنا در ایتالیا,کوه اتشفشانی اتنا,کوه زیبا و دیدنی اتنا,کوه اتنا در ایتالیا,کوه های اتنا,طبیعت کشور ایتالیا,ایتالیا
کوه اتنا,کوه با شکوه اتنا در ایتالیا,کوه اتشفشانی اتنا,کوه زیبا و دیدنی اتنا,کوه اتنا در ایتالیا,کوه های اتنا,طبیعت کشور ایتالیا,ایتالیا

کوه اتنا

کوه اتنا

کوه اتنا

ایتالیا کشوری زیبا میباشد که در کنار تعداد زیادی اثار فرهنگی دارای اثار طبیعی زیادی است .دریاچه ها و پارک ها و جنگل هایی دیدنی با پوشش گیاهی متنوع و انبوه.ایتالیا دارای کوه های زیبا و فراوانی میباشد اما کوه اتنا دارای شهرتی خاص است و ان به دلیل انشفشانی بودن این کوه میباشد.

کوهی زیبا و دیدنی که هر از گاهی قدرت و شکوهش را یاد اور میشود..این کوه نزد توریست ها بسیار محبوب است و سالانه تعداد زیادی گردشگر به بازدید ان می ایند.
کوه Etna در شمال شرقی جزیره ی زیبای سیسیل قرار دارد و از بلندترین کوه های قاره ی اروپا میباشد.این کوه اتشفشانی از فعال ترین اتش فشان های ایتالیا و اروپا و حتی جهان به شمار میرود که سه هزارو پانصد سال است که دازه های اتشینش را به اطراف پراکنده می کند.

این اتش فشان بیش از صد بار به جوش و خروش افتاده است به طور معمول این کوه هر سه تا پنج سال طغیان میکند و در برخی از سالها هزاران نفر را به کام مرگ کشانده است برای مثال در سال ۱۶۶۹دو هزار نفر و در سال ۱۶۹۳ هجده هزار نفر را هلاک کرد.

در گذشته داستان های زیادی در مورد این اتش فشان نقل میشد مبنی بر زندگی کردن غول های انسلاد و تایفون در دهانه ی این اتش فشان که تنفس انها در این اتش فشان سبب طغیان و فوران کوه اتنا میشود .جدیدترین فوران کوه اتنا در سال ۲۰۱۱روی داد .

این کوه زیبا و باشکوه به خوبی شکوه و قدرت طبیعت را به تصویر میکشد و بازدید از ان بسبار لذت بخش است.در سفر به ایتالیا بازدید از کوه اتنا در جزره ی سیسیل را فراموش نکنید.
اژانس یزدن گشت سفیران با سال ها تجربه و کادری متخصص در زمینه ی اخذ ویزا،پیکاپ و وقت سفارت اماده ی راهنمایی و ارائه ی خدمات به شما عزیزان میباشد.با ما تماس بگیرید.

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت ایتالیا,تور ایتالیا,وقت سفارت شینگن می باشد

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *