ایتالیا پاستا,انواع پاستا ایتالیا,پاستا در ایتالیا,طعم های مختلف پاستا ایتالیایی,خمیر پاستا ایتالیا,طرز تهیه پاستا در ایتالیا,ایتالیا
ایتالیا پاستا,انواع پاستا ایتالیا,پاستا در ایتالیا,طعم های مختلف پاستا ایتالیایی,خمیر پاستا ایتالیا,طرز تهیه پاستا در ایتالیا,ایتالیا

ایتالیا پاستا

ایتالیا پاستا

ایتالیا پاستا

ایتالیا کشوری بسیار زیبا و دیدنی با اداب غذایی قدیمی خاص خود است .در ایتالیا پاستا جزی جدا نشدنی از غذاست مانند برنج در فرهنگ ماایرانیان و یا سیب زمینی در فرهنگ المانی ها فرانسوی ها.پاستا در ایتالیا بسیار لذیذ و همراه با سس های مختلف سرو میشود .

میتوان سس های مختلفی که بر روی پاستا میریزند را به ان.اع خورشت های خودمان تشبیه کنیم.

در ایتالیا هر شهر درای یک پیتزا و یک پاستا و یک نوشیدنی بستنی خاص خود میباشد که این نشان دهنده ی تنوع بالای این غذا در کشور ایتالیا و اهمیت پاستا در این کشور است.
پاستا در ایتالیا به قدری پر اهمیت است که حتی موزه ای به نام ان در ایتالیا وجود دارد که در ان انواع ماشین الات انتیک تولید کردن پاستا نمونه های مختلفی از پاستاهای متفاوت برای صد سال پیش به نمایش گذاشته میشود.

ایتالیا،پاستا با هم ترکیبی بی نقص هستند و شما در کنار دیدن انواع اثار فرهنگی میتوانید طعم های مختلف پاستا رانیز امتحان کنید.پاستا در زمان ایتالیایی یعنی خمیر و خمیر همان چیزی است که با ان رشته های پاستا را تهیه میکنند.

در ایتالیا به ندرت میتوان شعب فست فود های جهان را یافت اما در همه جا و در دکه ها هم پیتزا و پاستاهای لذیذ سرو میشود.بسیاری بر این باور بود اند که پاستا از چین به ایتالیا اورده شده است اما بررسی های تاریخی این فرضیه را رد میکند .

ایتالیا،پاستا و اسپاگتی و پیتزاهایی بسیار لذیذ و بی ماند دارد که نباید از دستشان بدهید.

پاستا انواع مختلفی دارد که هرکدام از انها با طرز مختلفی درست می شود و سس های متفاوتی دارند.جالب است بدانید که بعضی از شهرهای ایتالیا پاستاهای مخصوص به خود را دارند
برای سفر به ایتالیا،پیکاپ ویزا و وقت سفارت اژانس یزدان گشت سفیران اماده ی ارائه ی خدمات تخصصی میباشد.

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت ایتالیا,تور ایتالیا,وقت سفارت شینگن می باشد

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *