ایتالیا ساحل امالفی,ساحل امالفی ایتالیا,ساحل های ایتالیا,جاذبه های گردشگری ایتالیا,امکانات رفاهی ساحل امالفی ایتالیا,تفریحات ساحل امالفی ایتالیا
ایتالیا ساحل امالفی,ساحل امالفی ایتالیا,ساحل های ایتالیا,جاذبه های گردشگری ایتالیا,امکانات رفاهی ساحل امالفی ایتالیا,تفریحات ساحل امالفی ایتالیا

ایتالیا ساحل امالفی

ایتالیا ساحل امالفی

ایتالیا ساحل امالفی

ایتالیا کشوری توریستی و زیباست که دارای اثار فرهنگی بیشماری میباشد . این کشور با تاریخ پر فرازو نظیب به قدری اثا باستانی و هنری در خود جای داده که بیش از نیمی از اثار فرهنگی جهان در ایتالیا میباشد این امر سبب شده بسباری از گردشگران علاقه مند به اثار فرهنگی به این کشور بیایند.

ایتالیا جاذبه هایش به اینجا ختم نمیشود و دارا بودن سواحل زیبا و مناطق طبیعی این کشور نیز بسیاری را جذب ایتالیا میکند.سواحل زیبا و دیدنی با ابهایی زلال و فیروزه ای که گویی فسمتی از بهشت هستند.در این میان ساحل امالفی دارای شهرت بسیاری است.
ایتالیا،ساحل امالفی در اقع یک شهر ساحلی زیبا در جنوب سورنتین در جنوب کشور ایتالیا میباشد.

این منطقه سالانه میزبان هزاران مسافر از اروپا و سایر قاره ها میباشد.این ساحل با اب های گرم مدیترانه ای در نوار ساحلی خود که به طول چهل کیلومتر میباشد میزبان بسیاری از توریست هاست.در این منطقه صنایع دستی بسیاری نیز وجود دارد که زیبا و دیدنیست مانند سرامیکسازی که بسیار مورد علاقه توریست ها میباشد.

این ساحل محیطی بسار مناسب و خانوادگی دارد و با امکانات رفاهی بی نظیر میزبان گردشگران میباشد.ساحل امالفی به عنوان میراث جهانی از طرف یونسکو ثبت شده است و از مناطق بسیار محبوب بین ثروتمندان در جهان میباشد.فضای روستایی و گرم و صمیمی این ساحل در کنار زیبایی های شهر از مهمترین دلیل های جذب گردشگر به این منطقه میباشد.در سفر به ایتالیا،ساحل امالفی را از یاد نبرید و شاهد مناظر و زیبایی بی نظیر باشید.
برای سفر به ایتالیا،پیکاپ ویزا و وقت سفارت اژانس یزدان گشت سفیران با سالها تجربه و کادر متخصص امادهی کمک رسانی به شما عزیزان میباشد.منتظر تماس شما هستیم.

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت ایتالیا,تور ایتالیا,وقت سفارت شینگن می باشد

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *