موزه شتر,موزه شتر دبی,درباره موزه شتر دبی,خانه شتر,خانه شتر دبی,تاریخچه موزه شتر دبی,شناخت شتر در دبی,درباره شتر,شتر
موزه شتر,موزه شتر دبی,درباره موزه شتر دبی,خانه شتر,خانه شتر دبی,تاریخچه موزه شتر دبی,شناخت شتر در دبی,درباره شتر,شتر

موزه شتر

موزه شتر

موزه شتر

شتر و شتر سواری قدمتی باستانی در دبی دارد و شتر در این شهر دارای جایگاه ویژه ای می باشد . با رفتن به موزه شتر در دبی شما میتوانید به این پیوند قدیمی پی ببرید و اطلاعات جامعی در مورد شتر و بدن ان کسب کنید .

موزه شتر در سال ۱۹۴۰ با توجه به اهمیت شتر در فرهنگ این شهر ساخته شده است. این موزه در الشینداقه واقع شده است و در زمان قدیم همه ان را به نام موزه شترسواری می شناختند.

موزه ی شتر دبی با نام های خانه ی شتر سواری و بیت الرکاب هم شناخته می شود. این مکان که محلی برای یادگیری چگونگی رفتار با شتر است، در بنایی با حیاطی وسیع و اتاق هایی بزرگ و مشرف بر حیاط قرار دارد

شیخ راشد ابن سعید المکتوم به این حیوان زیبا بسیار علاقه مند بود لذا این خانه که برای تعلیم اسب ها و شتر ها استفاده می گردید در نزدیکی شیخ سعید المکتوم واقع شده است.

مساحت این خانه ۷۰۰ متر مربع میباشد و شامل یک طبقه و یک حیاط داخلی بزرگ است. موزه ی شتر دبی با نام های خانه ی شتر سواری و بیت الرکاب هم شناخته می شود. این مکان که محلی برای یادگیری چگونگی رفتار با شتر است، در بنایی با حیاطی وسیع و اتاق هایی بزرگ و مشرف بر حیاط قرار دارد.

این بنای زیبا دارای حیاطی زیبا نیز میباشد که چشم انداز زیبایی به اتاق دارد . همچنین در این موزه یک اسطبل و یک انبار و یک هال وجود دارد که اکنون چند اتاق در ان ساخته شده است.

در این موزه هر انچه به شتر و ارتباط ان با انسان وجود دارد توضیح و به معرض نمایش گذاشته میشود .مثل اناتومی بدن شتر که خالی از شگفتی نیست و بسیار موارد دیگر.

تور عرب هلث دبی

 

نویسنده : یزدان گشت سفیران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *