نمایشگاه مجموعه اصفهان دبی,نمایشگاه مجموعه اصفهان,مجموعه اصفهان,مجموعه اصفهان دبی,محصولات مجموعه اصفهان دبی

نمایشگاه مجموعه اصفهان دبی

نمایشگاه مجموعه اصفهان دبی

نمایشگاه مجموعه اصفهان دبی

در دبی هر ساله نمایشگاه های گوناگونی با رویکردهای متفاوت برگزار میشود.این نمایشگاه ها با هدف جذب بیشتر گردشگر و توریست به این شهر از یک سو و قرار دادن شهر دبی در متن اخرین دست اوردها و پیشرفت های علمی و تکنولوژی در جهان برگزار میشوند و در هر دو مورد برای این شهر بسیار سودمند و مفید واقع میشوند.نمایشگاه ها و سمینار هایی با انواع موضوعات علمی و پزشکی ٫تکنولوژی٫فناوری اطلاعات و بازرگانی و غیره.
در تاریخ ۲ تا ۱۹ جولای در دبی نمایشگاهی تحت عنوان مجموعه اصفهان برگزار میشود.این نمایشگاه در گالری معروف J+A که در دوبی به مکانی پر شور و هیجان برای طراحی و انواع هنر معاصر شهرت دارد برگزار میشود.
در این گالری بی نظیر کار هایی از هنرمند معاصر کشورمان خانم شیرین احیا که ازطراحان مهاعر میباشند به معرض نمایش گذاشته میشود.خانم احیا متولد تهران هستند ودر طی Design Days Dubai افتتاحیه ی کارهای زیبا و جسورانه ی خود را برگزار کرد که آثار او با استقبال زیادی مواجه شد و همه با اشتیاق به بازدید از کار های این هنرمند جوان پرداختند.استقبال و علاقه ی بازدید کنندگان اورا موفق ساخت تا در تابستان برند خود را افتتاح کند . گالری J+A در حقیقت اولین مجموعه از طراحی داخلی و اسباب منزل مدرن و حرفه ای میباشد که در دبی به واسته ی ایران برگزار میشود این مجموعه به احترام شهر زیبای اصفهان که مهد هنر و فرهنگ کشور عزیزمان است مجموعه ی اصفهان نام گذاشته شده است. خانم احیا در زمینه های وسایل و اثاث منزل طراحی های مبتکرانه و بسیار خاصی را به نمایش میگذارندکه برای هر بازدید کننده ای جذاب و بسیار سودمند خوهد بود.
این رویداد مهم بسیاری از دست اندر کاران این هنر را در این تاریخ به هدف شرکت در این نمایشگاه جذب شهر دبی میکند .

 تور دبی

هواپیما اتحاد امارات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *