اولین قدم در اخذ ویزا کانادا,ویزا کانادا,ویزای کانادا,ویزای مولتی کانادا,ویزا توریستی کانادا,اخذ ویزا کانادا,اخذ ویزای مولتی کانادا
اولین قدم در اخذ ویزا کانادا,ویزا کانادا,ویزای کانادا,ویزای مولتی کانادا,ویزا توریستی کانادا,اخذ ویزا کانادا,اخذ ویزای مولتی کانادا

اولین قدم در اخذ ویزا کانادا

اولین قدم در اخذ ویزا کانادا

اولین قدم در اخذ ویزا کانادا

 

برای اخذ ویزای مولتی ۵ ساله کانادا  یا ویزای چند بار ورود به کشور زیبای کانادا یکسری مدارک اولیه خواسته میشود . مدارک مورد نیاز:

  • مدارک شغلی
  • مدارک هویتی
  • مدارک مالی

قبل از جمع اوری مدارک حتما با دفتر یزدانگشت تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید درمورد شرایطی که دارید برای شماچک لیستی از مدارک مورد نیاز را  ارسال میکنند به اضافه دو برگه شامل مشخصات فردی  و مشخصات خانوادگی که از بخش دانلودها بروی سایت یزدانگشت سفیران نیز قابل دانلود است .

اولین قدم در اخذ ویزا کانادا چیست

پس از جمع اوری  مدارک درخواستی انها را به دفتر یزدان گشت اورده تا ترجمه انجام شود با مهر رسمی دارالترجمه .

برگ مشخصات فردی وخانوادگی را بدرستی و کامل به فارسی پر نماییدفقط توجه داشته باشید تاریخ هاحتما بایدبه میلادی درج شود .

پس از تحویل مدارک ترجمه شده یک تا دو هفته زمان برای ثبت نام لازم است  و بعد از تحویل برگه بیومتریک از دفتر یزدانگشت سفیران تا سی روز زمان دارید به یکی از کشورهای همسایه  (ترکیه. ارمنستان. امارات و….) سفر کنید و  انگشت نگاری انجام دهید .

البته در تمام کشورهای دارای دفاتر وک امکان انجام  انگشت نگاری است .

توجه کنید کارگزاران یزدان گشت سفیران در ترکیه و ارمنستان خدمات رایگان ترانسفر به دفاتر وک را انجام میدهند ومیتوانید از خدمات ویژه ما بهره برید .

انگشت نگاری بیشتر از ه تا بیست دقیقه از زمان شما را نمیگیرد و اگر دفتر شلوغ نباشد خیلی سریع انجام میشود بسیاری از مسافران بلیط رفت و برگشت را در یک روز گرفته و فقط انگشت نگاری انجام میدادند اما بدلیل شلوغی دفاتر وک و سونامی علاقمندان به اخذ ویزای کانادا بهتر است یک تا دو شب اقامت داشته باشید .

کارگزاران ما با دادن خدمات vip در زمینه ترانسفررایگان به دفاتر وک و نوبت گیری در هنگام شلوغی دفاتر کار شما را سریعتر انجام میدهند که البته جز خدمات رایگان ما میباشد .

پس از بازگشت باید منتظر بمانیم زمان انتظار از ۳ تا ۶۰ روز کاری در حالت نرمال  طول میکشد اما پرونده هایی بوده بعلت شلوغی بسیار زیاد سفارت یا چک بعضی از مدارک بصورت دقیقتر  تا ۵ ماه نیز طول کشیده است.

پاسخ ردیا قبول ویزا به دفتر یزدانگشت سفیران ایمیل میشود و پس از ان در صورت قبولی نوبت به مرحله پیکاپ ویزا میرسد .

ما بعنوان اولین دفتر  با مجوزرسمی حمل پاسپورت از اداره گذرنامه خدمات پیکاپ ویزا را بطور مستقیم برای شما عزیزان انجام میدهیم   و پاسپورت را بدون حضور مسافر جهت الحاق لیبل ویزا  پیکاپ میکنیم .

ودرنهایت جهت رزرواسیون پرواز و یا هتل در خدمت شما عزیزان هستیم .

اولین قدم جهت اخذ ویزا کانادا  تماس با دفتر یزدان گشت و استفاده از تخصص مشاوران ما در گرد اوری مدارک است

با تیم یزدان گشت سفیران در تماس باشید .

 

ویزا مولتی کانادا

مراحل اخذ ویزا کانادا

پیکاپ ویزا کانادا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *