‌پارک ملی مولیس,‌پارک ملی مولیس ایتالیا,موزه ها و گالری ها ایتالیا,‌پارک ملی مولیس در ایتالیا,پارک های ایتالیا,طبیعت ‌پارک ملی مولیس ایتالیا
‌پارک ملی مولیس,‌پارک ملی مولیس ایتالیا,موزه ها و گالری ها ایتالیا,‌پارک ملی مولیس در ایتالیا,پارک های ایتالیا,طبیعت ‌پارک ملی مولیس ایتالیا

پارک ملی مولیس

‌پارک ملی مولیس

‌پارک ملی مولیس

ایتالیا به واسطه ی طبیعت زیبا و سرسبزی که در خود دارد تعداد زیادی پارک ملی دارد.این پارک ها با امکانات مورد نیاز و امنیت مکان هایی برای قدم زدن و پیاده روی گردشگران در دل طبیعت کشور ایتالیا به شمار میروند .

پارک هایی زیبا و دیدنی که تعدد زیادی گونه های جانوری و گیاهی را در خود جای داده است.پارک ملی موریس یکی از این دست پارک های ملی میباشد.سالانه میلیون ها مسافر و گردشگر به ایتالیا میایند تا از اناع جاذبه های فهنگی و باستانی این کشور استفاده کنند.

موزه ها و گالری ها و پارک های ملی و سواحل بی نظیر کشور ایتالیا با امکانات رفاهی و تفریحی بی نظیر .پارک ملی مولیس دارای دره ها و تپه های بی نظیری است .پارک ملی مولیس مکانی ایده ال برای پیاده روی و قدم زدن است.

کوه ها و جنگل های این پارک ملی منطقه ای برای حیوانات نابینا نیز میباشد و از انها در این پارک نگه داری میشود در این پارک گرگ ایتالیایی خرس های قهوه ای گوسفند های نژاد ابروزو زندگی میکنند و مکانی بی نظیر برای زندگی دارند.

بیش از دو هزار گونه گیاهی متفاوت در این پارک میباشد که بر روی قله های بلند و مرتفع گسترده هستند .

گیاهان سبز و خرم با گل های دیدنی و خاص که هر بازدید کننده ای را به وجد می اورد.قله هایی با ارتفاع بیش از دو هزار متر با مناظری بی مانند شگفتی افرین.در سفر به ایتالیا پاک ملی مولیس را از یاد نبرید .

تجربه ای خاص و ویژه از دیدن مناظر زیبا و بی مانند طبیعت کشور ایتالیا عکاسی در این مکان و ثبت خاطرات خاص.
اژانس یزدان گشت سفیران با سال ها تجربه و کادری متخصص در زمینه ی پیکاپ،اخذ ویزا و وقت سفارت یاری رسان شما عزیزان میباشد.منتظر تماس شما هستیم.

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت ایتالیا,تور ایتالیا,وقت سفارت شینگن می باشد

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *