گذشته ی شهر ونیز,ماهیگرانی در ونیز ایتالیا,امرار معاش در ونیز ایتالیا,سرزمین اصلی مثل ورونا و پادووا,ساخت شهر ونیز در ایتالیا
گذشته ی شهر ونیز,ماهیگرانی در ونیز ایتالیا,امرار معاش در ونیز ایتالیا,سرزمین اصلی مثل ورونا و پادووا,ساخت شهر ونیز در ایتالیا

گذشته ی شهر ونیز

گذشته ی شهر ونیز

گذشته ی شهر ونیز

یکی از زیباترین و منحصربه فرد ترین شهر های دنیا ونیز ایتالیا می باشد که در هیچ کجای دنیا نظیر آن را پیدا نمی کنید .
اگر دنبال شهری مدرن و سرزنده هستید بهترین انتخاب شما ونیز ایتالیا می باشد
این شهر دارای تاریخچه ای کهن می باشد که از آن لذت می برید. خیلی از گردشگران دنیا جذب زیبایی اینجا می شود
حال در مورد چگونگی ساخت شهر ونیز در ایتالیا
این شهر قدمت ساخت آن به عصر باستان برمیگرددکه اولین جایی که مردم ان شهر سکونت کردند در تالاب محافظت شده ونیز می باشدکه به احتمال زیاد در اخرین روز های حکومت امپراطوری روم تشکیل شده است و به احتمال زیاد مدت ها پیش ماهیگرانی برای امرار معاش در این شهر بودند.
در طی قرن های پنج و شش بعد از میلاد طایفه هایی از آلمان هان ،گاتس و لومبارد به مناطق شمالی شهر ونیز حمله کردند

باعث شد بیش تر پناهندگان در پی این حمله به تالاب های ونیز پناه بردند این مکان پناهگاهی محافظت شده در برابر غارتگران بود که ان افراد از خود قایق نداشتند این امر سبب افزایش جمعیت این شهر شد.

با  افزایش سکونت های در جزایز این شهر دلیلی شد برای تاکید و اثبات این شهر که باعث تداوم زندگی و رونق مردمانش در ان زمان شد.
ونیز به طور همزمان که مرز هایش ماورای تالاب مانند سکونتگاه های که در امتداد کرانه دالماسی و همچنین سرزمین اصلی مثل ورونا و پادووا که پیشرفت کرده است به همین دلیل شهر ونیز مرز ها و راه های معاملایتش را چه روی زمین چه روی دریا ایمن ساخت.

این شهر برای حفاظت از این شهر نیاز به مبالغ زیادی نیاز دارد.یکی از مهم ترین نکته این شهر تاریخچه منحصر به فردشان را به بهترین  و قشنگ ترین شهر از نظر گردشگری کرده است .

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت ایتالیا,تور ایتالیا,وقت سفارت شینگن می باشد

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *