پارک ملی بنف درکانادا,پارک ملی بنف کانادا,پارک های کانادا,پارک ملی جاسپر کانادا,دشت یخی کانادا,جاذبه های گردشگری کانادا,پارک ملی کوتنی کانادا
پارک ملی بنف درکانادا,پارک ملی بنف کانادا,پارک های کانادا,پارک ملی جاسپر کانادا,دشت یخی کانادا,جاذبه های گردشگری کانادا,پارک ملی کوتنی کانادا

پارک ملی بنف درکانادا

پارک ملی بنف درکانادا

پارک ملی بنف درکانادا

یکی ازمکانهای جداب برای هر گردشگری سیاحت درپارکها ومشاهده فضاهای سرسبزاست.پارکهای گوناگون وزیبایی هم درشهرهای کانادا است که روح گردشگران را با گشت وگذار درآنها نوازش می دهد وغرق درارامش می کند.

درمیان این شهرها شهربنف که یک شهر تفریحی وتوریستی است یکی ازپرآوازه ترین مقاصد گردشگری است.علت محبوبیت این شهربه خاطررشته کوههای راکی و وجود چشمه‌های آب گرم درمنطقه کوهستانی

وهمچنین یکی ازمراکز مهم برای ورزش‌های فضای باز از قبیل پیاده‌روی کوهستانی، دوچرخه سواری و اسکی است.
پارک ملی بنف هم ازجمله قدیمی‌ترین پارکهای ملی در کشور کانادا است و در میان رشته‌کوه راکی در نزدیکی شهر بنف در استان آلبرتا، کانادا قراردارد.

پارک ملی بنف به مکانی برای پربازدیدترین پارک‌های ملی جهان محسوب می‌شود.پارک ملی بنف به همراه سه پارک ملی دیگر به نام‌های پارک ملی جاسپر، پارک ملی کوتنی و پارک ملی یوهو تحت عنوان پارک‌های رشته کوه راکی در میراث جهانی یونسکو به ثبت جهانی رسیده است.

آنچه موجبات زیبایی این پارک رافراهم ساخته همانا وجود یخچال‌های طبیعی، دشت‌های یخی و جنگل‌های مخروطی است تااین پارک را برای گردشگران جداب ودیدنی کند.

دشت یخی پارک از دریاچه لویز تا پارک ملی جاسپر ادامه دارد. پارک ملی بنف از غرب به پارک ملی یوهو، از جنوب به پارک ملی کوتنی و از جنوب شرقی به منطقه کاناناسکیس خاتمه می‌یابد. بزرگترین مرکز کسب درآمد این پارک در دره رودخانه باو در شهر بنف واقع است.
البته درابتدا افتتاح این پارک تنها وسیله برای رفت‌وآمد راه آهن کانادا بود که موجب جذب گردشگران به این پارک می‌شد ولی درهمان اوایل قرن بیستم در این پارک جاده‌سازی آغازشد.

از این جاده‌ها تا سال ۱۹۶۰ که پارک به طور کامل افتتاح شد استفاده نشد.سپس بعد از افتتاح پارک اعلام شد که پارک ملی بنف در طول سال آماده پذیرش بازدیدکنندگان است، و تعداد زیادی گردشگر به سمت این پارک روانه شد به طوری که در سال ۱۹۹۰ بیش از ۵ میلیون گردشگر از این پارک دیدن کردند.

همچنین میلیون‌ها نفر از طریق بزرگراه ترانس کانادا از این پارک بازدید و عبور کرده‌اند.
پس اگر قصد سفر به کانادا را دارید و در طلب لحظات آرامش بخش وبدور از هر دغدغه ای هستیدبا ما باشید و اوقات ماندگاری رارقم بزنید…

برای کسب اطلاعات بیشتر  در مورد اخذ ویزای مولتی ۵ ساله کانادا با دفتر یزدان گشت سفیران مرکز تخصصی وقت سفارت . پیکاپ ویزا در تماس باشید .

ویزا مولتی کانادا

مراحل اخذ ویزا کانادا

پیکاپ ویزا کانادا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *