پارک ملی آسپرومونتی,پارک ملی آسپرومونتی ایتالیا,پارک های ملی ایتالیا,پارک آسپرومونتی,پارک های ایتالیا,طبیعت پارک ملی آسپرومونتی
پارک ملی آسپرومونتی,پارک ملی آسپرومونتی ایتالیا,پارک های ملی ایتالیا,پارک آسپرومونتی,پارک های ایتالیا,طبیعت پارک ملی آسپرومونتی

پارک ملی آسپرومونتی

پارک ملی آسپرومونتی

پارک ملی آسپرومونتی

ایتالیا کشوری زیبا و توریستی میباشد که این وزها به واسطه ی تعداد زیاد اثار فرهنگی و باستانی و تنوع بالای جاذبه های طبیعی توانسته سالانه میلیون ها گردشگر و توریست را جذب خود کند.هتل های زیبا و مجهز غذاهای لذیذ و بی نظیر در رستوران ها و مردم گرم و دوست داشتنی همگی در کنار هم این کشور را به قطب گردشگری در قاره سبز بدل ساخته است.

پارک های ملی ایتالیا به منظور ایجاد محیط های زیباو طبیعی برای پیاده روی و دم زدن در کنار محافظت از گونه های گیاهی و جانوری بسیار موفق بوده است.بکی از پارک های ملی مشهور ایتالیا ،پارک ملی آسپرومونتی میباشد.

پارکی با طبیعت بکر و خاص ،رودهای روان در میان ان و تنوع گونه های گیاهی و جانوری که مناظر بی نظییر و دیدنیی را در خود دارد.

این پارک هر ساله هزاران بازدید کننده دارد و یکی از جاذبه های گردشگری کشور ایتالیا به شمار میرود.
پارک ملی آسپرومونتی Aspromonte درست در جنوب کالابریا قرار دارد و بسیار مورد توجه گردشگران است.رودهای زیبا که از میان پارک عبور میکنند مناظر دیدنی و باشکوهی را خلق میکند که بیش از پیش برای گردشگران جذاب است.

در این پارک شهر معروف ارواح نیز قرار دارد ویرانه های نیمه فروریخته و خاکستری که با محیط سبز و زیبای اطراف ترکیبی خاص دارد.در امتدد دره های این پارک ابراه های زیبا در جریان است و گوناگونی گیاهان و طبیعت ناب و دست نخورده ی این پارک ان را نزد توریست ها و دوست دران طبیعت بسیار جذاب ساخته است.

از این پارک بی نظیر حتما دیدن کنید و تجربه ای خاص را برای خود رقم بزنید.
اژانس یزدان گشت سفیران با سال ها تجربه و کادری متخصص در زمینه های پیکاپ،وقت سفارت و اخذ ویزا راهنما و یاری رسان شما میباشد.منتظر تماس شما هستیم.

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت ایتالیا,تور ایتالیا,وقت سفارت شینگن می باشد

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *