ویزای توریستی کانادا 5 ساله,ویزا کانادا,ویزای کانادا 5 ساله,ویزا 5 ساله کانادا,ویزای توریستی کانادا,ویزای مولتی کانادا 5 ساله
ویزای توریستی کانادا 5 ساله,ویزا کانادا,ویزای کانادا 5 ساله,ویزا 5 ساله کانادا,ویزای توریستی کانادا,ویزای مولتی کانادا 5 ساله

ویزای توریستی کانادا ۵ ساله

ویزای توریستی کانادا ۵ ساله

ویزای توریستی کانادا ۵ ساله

 

سفر به کشورهای مختلف واقعا لذت بخش است .سفر ودیدن جاذبه ها و زیباییهای جهان ،آشنایی با  فرهنگ و اداب و رسوم  کشورهای مختلف بسیار لذت بخش است

در ۳ سال پیش داشتن ویزای کانادا برای خیلی از افراد دست نیافتنی بود

تجریه سفر به کانادا و  دیدنیهایش .هوای پاک و مردم مهربانش سطح رفاهی بالا و امکانات تحصیلی و ..

سبب شده متقاضیان سفر به کانادا روز به روز افزایش یابد .

سیاست جدید کانادا در باز کردن درهای کشورش به سوی توریستها و دادن ویزای توریستی کانادا ۵ ساله نزدیک بر دو سال است که ادامه دارد در ابتدا این ویزا فقط به خانواده درجه یک تعلق داشت و توریستها فقط ویزای یک بار ورود داشتند و برای هر بارسفر مجددا باید مراحل اخذ ویزا را طی میکردند .

پس از شرایط پیش امده  و سیاست جدید کانادا باید به درستی استفاده کرد .

همانطور که میدانید برای اخذ ویزای توریستی کانادا ۵ ساله نیازی به مصاحبه نیست و فقط متقاضی پس از دریافت برگه بیومتریک از دفتر یزدانگشت  باید دردفاتر وک انگشت نگاری انجام دهد،بنابراین دقت فرمایید پر کردن فرم ها و ضمیمه مدارک متقاضیان به درستی و حساب شده باید انجام شود .

متاسفانه شرایط به گونه ای شده است که خیلی از دفاتر و افرادی که تخصص لازم در این زمینه را ندارند ادعای کار تخصصی ویزا را دارند .

کار را حتما به مراکز تخصصی و با سابقه واگذار کنید و لااقل بالاترین درصد شانس اخذ ویزا را به خودتان بدهید درست است که تصمیم گیری نهایی درمورد  صدور یا رددرخواست ویزا با کنسولگری مربوطه است .

اما ارائه مدارک برای اثبات برگشت شما به کشورتان و مجاب کردن سفیری که پرونده شما را چک میکند بسیار مهم است .

بااخذ ویزای توریستی کانادا ۵ ساله میتوانید در پنجسال به دفعات به کشور کانادا ورود و خروج انجام دهید و در هر بار ورود ۶ ماه اقامت داشته باشید و خاک کانادا را حتی برای یک روز ترک کنید و مجددا بازگردید و ۶ ماه دیگر اقامت نمایید .

در طی این ۵ سال لزومی به طی مراحل اخذ ویزا وانجام بیومتریک نخواهیدداشت و ناگفته نماند به راحتی قابل تبدیل به ویزای اقامتی میباشد .

در اصل با اخذ ویزای مولتی ۵ ساله بیشتر راه را در پروسه اقامتی نیز طی کرده اید .

برای تبدیل ویزای توریستی به اقامتی راههای فراوانی وجوددارد مانند ویزای خود اشتغالی. ثبت شرکت. سرمایه گذاری. تحصیلی.دانشجویی و ….. که بتوانید به راحتی ویزای توریستی خود را به اقامتی تبدیل کنید .

مفتخریم با تجربه کسب شده در این راه وکسب بالای ۱۸۰۰ ویزای موفق کانادا  شما را در این راه یاری کنیم .

برای  اخذ مشاوره رایگان با متخصصین ما در ارتباط باشید . موفق باشید

 

ویزا مولتی کانادا

ویزاتضمینی کانادا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *