ناپل در ایتالیا,شهر ناپل در ایتالیا,جاذبه های گردشگری ناپل ایتالیا,طبیعت شهر ناپل,شهری زیبا و دیدنی ایتالیا,سفر به ایتالیا,ناپل ایتالیا
ناپل در ایتالیا,شهر ناپل در ایتالیا,جاذبه های گردشگری ناپل ایتالیا,طبیعت شهر ناپل,شهری زیبا و دیدنی ایتالیا,سفر به ایتالیا,ناپل ایتالیا

ناپل در ایتالیا

ناپل در ایتالیا

ناپل در ایتالیا

ایتالیا شهر های زیبا و دیدنی زیادی دارد.شهرهای رم،میلان و ونیز و… که هر کدام سالانه میزبان تعداد زیادی مسافر از سراسر قاره ها هستند.

این کشور با تاریخی کهن و پر فراز نشیب و هنرمندان بزرگ ان چنان مملو از اثار باستانی و موزه های دیدنی و خاص است که هر هنرمند و دوستدار هنر و تاریخی را بر سر شوق میاورد.یکی از شهرهای محبوب کشور ایتالیا ناپل میباشد .
ناپل Napoli شهری با در حدود یک میلیون نفر جمعیت میباشد و در بزرگی شهرها دارای مقام سوم در بین شهرهای کشور ایتالیا میباشد.این شهر مرکز استان ناپل است و قطب اقتصادی و فرهنگی ایتالیا در جنوب این کشور میباشد.

در اواخر قرن هجده شهر ناپل یکی از مهم ترین و بزرگ ترین شهر های اوپا به شمار میرفت.این شهر ساکنانش با لهجه ای متفاوت زبان ایتالیای را گویش میکنند .

ناپل دارای بناها و اثار قدیمی بسیار ارزشمندی در خود میباشد و از این رو در سال ۱۹۹۵شهر ناپل در دسته ی شهرهای میراث فرهنگی یونسکو قرار گرفت.یکی از نقاط ضعیف شهر عقب ماندگی شهر در برخی از قسمت ها میباشد که برای شهری در اروپا عجیب و نا معنوس است.

در ناپل موزه ای قرار دارد که بسیار دیدنی و خاص است در این موزه ی بی نظیر مجمو عه ای از نقاشی های با ارزش فرانسوی به نمایش گذاشته میشود که متعلق به زمان سلطنت فرانسوی ها بر ایتالیا میباشد.

در سفر به ایتالیا بازدید از شهر ناپل را از دست ندهید.شهری زیبا و دیدنی با اثار باستانی  فرهنگی و طبیعی باور نکردنی که در ان هتل ها و رستوران های بی نظیری برای پذیرایی از مسافران وجود دارد.
اژانس یزدان گشت سفیران با سال ها تجربه و کادری متخصص در زمینه های وقت سفارت،پیکاپ و اخذ ویزا یاری رسان شما عزیزان میباشد.منتظر تماس شما هستیم.

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت ایتالیا,تور ایتالیا,وقت سفارت شینگن می باشد

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *