میلان غذای ولنتا,غذای ولنتا میلان,غذایی سنتی و قدیمی ولنتا,طرز تهیه غذای ولنتا,رستوران های میلان ایتالیا,غذاهای ایتالیایی,غذاهای سنتی ایتالیا
میلان غذای ولنتا,غذای ولنتا میلان,غذایی سنتی و قدیمی ولنتا,طرز تهیه غذای ولنتا,رستوران های میلان ایتالیا,غذاهای ایتالیایی,غذاهای سنتی ایتالیا

میلان غذای ولنتا

میلان غذای ولنتا

میلان غذای ولنتا

ایتالیا کشور توریستی و زیباست.این کشور شهر میان را در خود دارد که مهد مد و فشن است.این شهر که دارای مراکز خرید زیرا و بسیار لوکس است بهشتی برای دوس داران مد به شمار میرود .

در کنار مراکز خرید مدرن،جاذبه های فرهنگی و باستانی این شهر و هتل های لوکس ان نیز بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است ضمن انکه این شهر در خود رستوران های لوکس تا رستوران های محلی دارد که انواع غذاهای لذیذ را سرو میکنند.

میلان غذای ولنتا را دارد که غذای محلی و سنتی این شهر است و بسیار مورد توجه توریست ها میباشد اگر چه بیشتر در فصل زمستان تهیه میشود این غذای گرم بسیار مقوی و لذیذ است.
ولنتا Polenta غذایی سنتی و قدیمی میباشد که سالهاست در ایتالیا طبخ میشود .

زمانی که در قرن هفده میلادی مردم ساکن شمال ایتالیا اکثر مواقع سال ذرت میخوردند به دلیل نبود تنوع مواد غذایی این مردم به مرور به علت کمبود ویتامین ها و پروتئین بیمار میشدند اما در این ایام ضمن انکه ولنتا به غیر از ذرت در خود مواد غذایی دیگر را دارد این غذای خوش عطر و بو بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

غذایی پوره مانند و لطیف که از پخت طولانی مدت ارد ذرت به دست میاید و به ان پنیر و گوشت و زرده تخم مرغ میافزایند تا لذیذ و بی نظیر شود

چنانچه در شهر بی نظیر میلان بودید و هوس یک پرس ولنتا کردید بی شک رستوران بی مانند مسولی سان مارکو بهترین ولنتا را برایتان سرو میکند غذایی لذیذ و سرشار از مواد غذایی که طعمی بی نظیر و لطیف دارد.این روز ها این غذا نزد جهان گردان بسیار پر طرفدار است و یکی از غذاهای پر طرفدار در منوهای رستوران شهر میلان میباشد.

مرغ و پنیر فوندو راز بی نظیر بودن ولنتا در این رستوران است که ولنتای این رستوران را منحصر به فرد کرده است.در سفرتان به ایتالیا و شهر میلان غذای ولنتا را از دست ندهید.
یزدان گشت سفیران با سالها تجربه و کادری متخصص در امر سفر،پیکاپ ،اخذ ویزا و وقت سفارت یاری رسان شما میباشد.منتظر تماس شما عزیزان هستیم.

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت ایتالیا,تور ایتالیا,وقت سفارت شینگن می باشد

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *