مرکز خریدهای انگلیس,مراکز خرید انگلیس,مراکز خرید معروف انگلیس,مراکز خرید ارزان انگلیس,مراکز خرید لاکچری انگلیس
مرکز خریدهای انگلیس,مراکز خرید انگلیس,مراکز خرید معروف انگلیس,مراکز خرید ارزان انگلیس,مراکز خرید لاکچری انگلیس

مرکز خریدهای انگلیس

مرکز خریدهای انگلیس

مرکز خریدهای انگلیس

مرکز خرید خیابان اکسفورد

این خیابان و خیابان پنجم نیویورک شانزه لیزه پاریس از معروفترین و گران ترین خیابانهای جهان هستند. خیابان آکسفورد در غرب لندن در منطقه وست مینسر قراردارد. بسیاری از فروشگاههای زنجیره ای بریتانیا و اروپا از جمله دنهامز، هاوس آو فریزر ، جان لویس، مارکس اند اسپنسر، سلف ریجز یونایتد، کالز آ و بنتون و شو در آن شعبه دارد. شعبه فروشگاه تاپ شاپ در این خیابان ، بزرگترین فروشگاه پوشاک در اروپاست. این خیابان حدود ۴/۲ کیلومتر طول دارد و با حدود سیصد فروشگاه شلوغ ترین خیابان خرید اروپاست.در نیمه این خیابان میدان اکسفورد قراردارد که خیابان رجنت آن را قطع می کند.

مرکز خرید وست فیلد لندن

مرکز خرید دیگری متعلق به شرکت وست فیلد ، در منطقه وایت سیتی در غرب لندن قرارداردکه در سال ۲۰۰۸ در پنج طبقه راه اندازی شد و ششمین مرکز خرید بزرگ در بریتانیای کبیر است. مساحت قسمت تجاری آن حدود ۱۵۰ هزار متر بوده و ۲۵۵ فروشگاه مختلف از جمله پنج فروشگاه انگلیسی دبنهامز ،مارکس اند اسپنسر، هاوس آو فریزر ، نکستو ویت رز و همچنین فروشگاههایی از پانزده کشور دیگر در آن فعالیت می کنند . بخشی به نام ویلیج به مارکهای گران قیمت مانند دیور و ورساچه اختصاص دارد که معماری آن زیبا و متفاوت است. چند بانک ، سالن سینما، و یک سینمای سه بعدی ، رستورانهای مختلف ، آتلیه عکاسی ، آرایشگاه و داروخانه از امکانات دیگر این مرکز هستند.

مرکز خرید کاردینال پلاس

این مرکز خرید در خیابان ویکتوریا و مقابل کلیسای وست مینستر قراردارد و با ساخت مساحت شصت هزار متر مربع و یازده طبقه در سال ۲۰۰۵ راه اندازی شد. سقف شیشه ای آن بصورتی طراحی شده است که منظره زیبایی از ساختمانهای اطراف را به نمایش گذاشته و نور خورشید را بخوبی به داخل ساختمان هدایت می کند. این مجتمع ، ساختمان اداری نیز دارد و طبقه اول آن در اختیار شرکت مایکروسافت است. تعدادی از فروشگاههای مهروف آن عبارتند از هابز تاپ شاپ، زارا و مارکس اند اسپاکر

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت و پیکاپ ویزا جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا انگلیس

وقت سفارت انگلیس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *