سفارت ایتالیا,ویزا ایتالیا,مدارک لازم برای وقت سفارت ایتالیا,اخذ ویزا ایتالیا,خدمات وقت سفارت ایتالیا,وقت سفارت ایتالیا,ویزای ایتالیا
سفارت ایتالیا,ویزا ایتالیا,مدارک لازم برای وقت سفارت ایتالیا,اخذ ویزا ایتالیا,خدمات وقت سفارت ایتالیا,وقت سفارت ایتالیا,ویزای ایتالیا

سفارت ایتالیا

سفارت ایتالیا

سفارت ایتالیا

کشور ایتالیا یکی از کشورهای اروپا عضو پیمان شنگن می باشد . این کشور هر ساله توریستهای زیادی را دارد ، همین امر سبب شده که دریافت ویزای این کشور نسبت به سایر کشورهای عضو پیمان شنگن راحت تر باشد .

در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با نحوه گرفتن وقت سفارت ایتالیابه شما بگوییم و امیدواریم مورد استفاده شما باشد

در حال حاضر برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا می توانید از طریق سایت سفارت ایتالیا اقدام نمایید .

نکته قابل توجه این است که سایت همیشه در دسترس نیست و فقط زمانهای خاصی سایت بدون اطلاع قبلی باز می شود و در آن بازه زمانی باید وقت بگیرید . از طریق لینک زیر می توانید وقت خود را رزرو نمایید.

روزهایی که برای وقت گرفتن باز است با گزینه Book Now مشخص شده اند. با انتخاب روز مورد نظر خود در صفحه جدید باز شده باید ساعت مصاحبه خود را انتخاب کنید . و در پایین آن مشخصات خود را وارد نمایید .
اگر به صورت خانوادگی اقدام می کنید تنها گرفتن یک وقت کافی است . و نیازی نیست به ازای تک تک اعضای خانواده وقت جداگانه ای دریافت شود.

برای گرفتن وقت سفارت باید ایمیل معتبر داشته باشید چون تاییدیه دریافت وقت به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

از آنجایی که وقتهای سفارت برای یک محدوده دو ماهه فقط در عرض چند روز قابلیت رزرو دارد پس برای گرفتن وقت برای زمان مورد نظر خود باید دقت و پشتکار کافی را داشته باشید.

به دلیل اینکه تعداد نفرات متقاضی  زیاد است بنابراین وقتها سریع پر می شوند و سایت بسته میشود می توانید به آژانس های هواپیمایی معتبر مراجعه کنید تا آن ها در روند انجام کار شما سرعت لازم را اعمال کنند و نگرانی را از شما دور کنند.

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت و پیکاپ ویزا جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا ایتالیا

سفر به ایتالیا

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *