ساحل نینگالو استرالیا,ساحل نینگالو,درباره ساحل نینگالو,آدرس ساحل نینگالو,دیدنی های ساحل نینگالو استرالیا,مکان های دیدنی استرالیا,استرالیا
ساحل نینگالو استرالیا,ساحل نینگالو,درباره ساحل نینگالو,آدرس ساحل نینگالو,دیدنی های ساحل نینگالو استرالیا,مکان های دیدنی استرالیا,استرالیا

ساحل نینگالو استرالیا

ساحل نینگالو استرالیا

ساحل نینگالو استرالیا

ساحل نینگالو دارای ویژگی‌های اعجاب آوری است که آن را لایق بودن در فهرست میراث جهانی یونسکو کرده‌اند. این ساحل در بخش غربی استرالیا قرار دارد و همراه با دیواره‌ی بزرگ مرجانی، یکی از بهترین نقاط دنیا برای غواصی و شنا محسوب می‌شوند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به ۲۵۰گونه مرجان و بیش از ۵۰۰ گونه ماهی اشاره کرد. غواصان در هر سطحی که باشند این منطقه را جذاب خواهند یافت. به علاوه تورهای قایق سواری، سفرهای ماهیگیری و کمپ زدن، تنوعی عالی از فعالیت‌های تفریحی را به وجود آورده‌اند که می‌توان از انجام آن‌ها لذت زیادی برد.

صخره دریایی نینگالو یکی از صخره‌های حاشیه‌ای مرجانی است که در سواحل غربی استرالیا در حدود ۱۲۰۰ کیلومتری شمال پرت قرار دارد .این صخره دارای ۲۶۰ کیلومتر مربع طول و بزرگترین صخره حاشیه مرجانی در استرالیا و تنها صخره‌ای است که به یک سرزمین وسیع متصل است این صخره به علت تجمع فصلی کوسه ها و نهنگ هابرای یافتن غذا و جاذبه های توریستی  که در این مکان وجود دارد، مورد توجه قرار گرفته‌است .

نینگالو یکی از بزرگترین سواحل مرجانی دنیاست. این سواحل مرجانی به حیات وحش بستر دریا شهرت دارند. دلفین ها، وال ها و مرجان های کف دریا تنها ۱۰۰ متر از ساحل فاصله دارند. بنابراین شما راحت ترین دسترسی را به آنها دارید. اینجا زیستگاه ۲۰۰ گونه مرجانی و ۵۰۰ گونه ماهی است.

اسنورکلینگ و غواصی از فعالیت های اصلی این منطقه اند. در کنار وال‌ها و لاک پشت‌های غول پیکر شنا کنید و حیات زیر آب را کشف کنید. کروز دریایی،‌ کایاک سواری و گشت هوایی با هلی‌کوپتر از دیگر تفریحات منطقه اند.

اطراف ساحل رودخانه هایی وجود دارد. می توانید در اطراف نیز گشتی بزنید و از طبیعت بکر این منطقه لذت ببرید. از تورهای منطقه استفاده کنید تا زیبایی جزایر اطراف را به شما نشان دهند.

ویزای تضمینی استرالیا

وقت سفارت استرالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *