دسترسی به کانال ونیز,کانال های ونیز,جاذبه های طبیعی ایتالیا,جاذبه های گردشگری ایتالیا,شهر ونیز ایتالیا,سفر به ونیز,جاذبه های ونیز
دسترسی به کانال ونیز,کانال های ونیز,جاذبه های طبیعی ایتالیا,جاذبه های گردشگری ایتالیا,شهر ونیز ایتالیا,سفر به ونیز,جاذبه های ونیز

دسترسی به کانال ونیز

دسترسی به کانال ونیز

دسترسی به کانال ونیز

ایتالیا کشوری زیبا و بسیار دیدنی است.این کشور در کنار اثار باستانی و فرهنگی خود تعداد زیادی جاذبه های طبیعی مانند سواحل زیبا و بینظیر و کوهستان های زیبا یا پارک های ملی دارد که سالانه باعث جذب تعداد زیادی گردشگر به ایتالیا میشود .این کشور شهر های بسیار زیبا و دیدنی دارد مانند شهر رم، میلان و ونیز که هر کدام دیدنی و خاص هستند.

شهر ونیز شهری بر روی اب است که در ان خیابان و ماشین نمیبینید و رفت و امد در راه اب ها و با قایق انجام میشود.این شهر بسیار زیبا و رمانتیک است و از پرسه زدن با قایق در ابراه های ان سیر نمیشوید.

ونیز کانال بزرگی دارد که به شکل S بر عکس میباشد و دو منطقه ی ونیز را به هم وصل میکند.این کانال زیبا که در اطرافش خانه ها و بناهای قدیمی وجود دارد از جاذبه های دیدنی شهر ایتالیاست.
دسترسی به کانال ونیز کار اسانی است .پیاده و یا با قطار ونیز میتوانید به این مکان بروید.برای بازدید از این کانال بزرگ و اینکه با چه وسیله ای در ان گردش کنید هزنینه ی بازدید شما متغیر میباشداما در کل اتوبوس های ابی که بهترین انتخاب برای بازدید از کانال بزرگ ونیز میباشد هشت و نیم یورو میباشد و از ایستگاه راه اهن تا میدان سن مارکو مسافران را میبرد .

تاکسی های ابی ۱۱۰یورو هزنه درد تا شما را از فرودگاه به هتل برساند .برای سوار شدن بر گوندولاها که اکثرا برای گردش و دسترسی به کانال ونیز از انها استفاده میشود حتما قیمت را چک کنید زیرا کمی متغیر است.

در سفرتان به ایتالیا با دسترسی به کانال ونیز از بازدید ان و گردش در ان لذت ببرید.
اژانس یزدان گشت سفیران با سال ها تجربه و کادری متخصص در زمینه های پیکاپ،اخذ ویزا و وقت سفارت راهنما و یاری رسان شما عزیزان میباشد.منتظر تماس شما هستیم.

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت ایتالیا,تور ایتالیا,وقت سفارت شینگن می باشد

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *