جاذبه های دیدنی فلورانس,جاذبه های فلورانس,کلیسای جامع سانتا ماریا فلورانس,تعمیدگاه سنت جان در فلورانس,قلعه قدیمی فلورانس,پل وکیو در فلورانس
جاذبه های دیدنی فلورانس,جاذبه های فلورانس,کلیسای جامع سانتا ماریا فلورانس,تعمیدگاه سنت جان در فلورانس,قلعه قدیمی فلورانس,پل وکیو در فلورانس

جاذبه های دیدنی فلورانس

جاذبه های دیدنی فلورانس

جاذبه های دیدنی فلورانس

هفته ها طول می کشد شما از همه ی جاذبه های فلورانس دیدن کنید . هر کدام از این کلیساها به عنوان مهم ترین جاذبه های فلورانس به حساب می ایند .
۱٫کلیسای جامع سانتا ماریا :

میدان دوامو و تعدادی از ساختمان های اطراف ان مجموعه کلیسای جامع را تشکیل می دهند .

گنجینه ای از زیباترین جلوه های هنری ایتالیا را در یک میدان کوچک در خود جمع اوری کرده اند. هنگامی که از جاهایی مثل تعمیدگاه برج ناقوس کلیسای جامع یا موزه ان تا منبت کاری های پیچیده و پر از جزییات ان دیدن کنید تحسین شما را برمی انگیزد .
۲٫تعمیدگاه سنت جان :

این ساختمان هشت وجهی قرن دوازده نمونه ای از کمال و هنر ایتالیایی است . مجموعه ی کارهای هنری این مجموعه کوی سبقت را از تمامی اثار دیگر می رباید .
۳٫قلعه قدیمی فلورانس :

تاریخ هنر و قدرت از گالری های متنوع این کاخ قلعه مانند در وسط فلورانس بازتاب می شود . شهر/ جمهوری فلورانس از این مکان هدایت می شود .
۴٫ کاخ و گالری اوفیتزی :

افراد کمی وجود دارند که مخالف قرار گرفتن این کاخ در میان برترین موزه های هنر جهان هستند . گذری از تصاویر با شکوه دوره بیزانس تا فیگورهای به شدت واقعی و مناظر طبیعی دوره رنسانس نشان می دهد که نقاشان قرن ۱۴ تا ۱۶ فلورانس چگونه چهره هنر غرب را عوض کرده اند . یکی از زیباترین جلوه های این مکان اتاق هشت ضلعی تریبونا است که اختصاصا به عنوان محلی برای نمایش نقاشی ها وجواهرات شخصی فرانچسکو مدیچی اول استفاده می شده است .
۵٫پل وکیو :

پل پونته وکیو شناخته شده ترین نماد فلورانس است . این پل به صورت سنتی مامنی برای طلاسازان ماهر فلورانس بوده و امروزه نیز جواهرات خیره کننده و زیبا را می توانید در ان پیدا کنید . هدف از ساختن پل متصل کردن دو سوی رود خانه ارنو برای رفت و امد مدیچی ها بین قصر وکیو و اپارتمان هایشان در قصر بوده است . معماری بنام واساری به همین منظور یک راهرو برای یک مدیچی ها ساخت که به صورت رسمی راهرو شاهزاده نامیده شد اما امروزه به دالان واساری معروف است .

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت ایتالیا,تور ایتالیا,وقت سفارت شینگن می باشد

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *