جاذبه های برتر انگلستان,جاذبه های انگلستان,استون هنج انگلیس,بناهای تاریخی انگلیس,جاذبه های انگلیس,خانه دانشگاه کمبریج در انگلستان
جاذبه های برتر انگلستان,جاذبه های انگلستان,استون هنج انگلیس,بناهای تاریخی انگلیس,جاذبه های انگلیس,خانه دانشگاه کمبریج در انگلستان

جاذبه های برتر انگلستان

جاذبه های برتر انگلستان

جاذبه های برتر انگلستان

انگلستان یک کشور بی نظیر برای بازدید گردشگرانی است که اولین سفر و یا چندمین سفر خود را به خارج از کشور تجربه می‌کنند و مانعی برای زبان گردشگری که به زبان انگلیسی صحبت می کند وجود ندارد و به علاوه اینکه می‌توان زبان‌های شیرین نقاط مختلف جهان را در این کشور شنید.

توریست هایی که در اولین سفر خود هستند احتمالا می خواهند تنها به بازدید اماکن ممتاز بروند؛(وست مینستر ابی) مرکز خرید (نایتسبریج)شهر دانشگاهی و (استون هنج) نمونه هایی از این اماکن برجسته هستند.

ممکن است بعضی از بازدید کننده ها (پیاده روی در صحرا) و (بررسی گوشه‌ و کناره ها) و (مخفیگاه‌های روستاهای دلنشین) را در بررسی میراث های انگلیسی خود انتخاب کنند.ب

برگزیده ترین مکان‌ها در کشور انگلیس وجود دارد و برای بازدید توانایی ارائه دادن همه چیز را به قطعیت میتوان گفت که دارد. برای مثال (استون هنج) یکی از محبوب ترین و یا مشهور ترین مکان‌ هایی است که برای بازدید در انگلستان وجود دارد.

(استون هنج) یک بنای تاریخی و مربوط به ماقبل تاریخ در (ویلتشایر) است.در حدود (۲۵۰۰) سال قبل از میلاد،مردم در دوره های (نوسنگی و برنز) شروع به آوردن سنگ‌های غول پیکر از (ولز و مارلبرو داون) کردند.

جالب است بدانید که (استون هنج) تا (۱۶۰۰) سال قبل از میلاد تکمیل شد و نتیجه آن حیرت بسیاری از گردشگران بود.با سفر کردن به (استون هنج) بهترین ترکیب سفر به ماقبل تاریخ (اوبیوری تا شمال) را برای خود رقم زده اید و علاوه بر دیگر جاذبه های انگلیس خاطره ای ماندگار از این مکان دیدنی تا ابد در ذهنتان حک کرده اید.

یکی دیگر از دیدنی ترین مناطق انگلستان (کمبریج) است.(کمبریج) یک شهر تاریخی است که حدودا در (۸۰ کیلومتری)شمال لندن قرار دارد و خانه دانشگاه کمبریج، به قطعیت یکی از دانشگاه‌های نمونه و مشهور در سر تا سر دنیا است.

این دانشگاه در سال (۱۲۰۹) تاسیس شد.بعد از تور دانشگاه،رفتن به قایق سواری در (River Cam) بهترین گزینه است و میتوانید از مجموعه بزرگی از آثارهای باستانی موزه (فیتزویلیام) دیدن کنید و یا در سراسر (پل ریاضی) که عده ای بر این باور اند که از (پل‌های ونیز) مناسب تر است پیاده روی کنید.

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت انگلیس در تهران,انکارا,استانبول,دبی,ارمنستان می باشد

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزای توریستی انگلیس 

وقت سفارت انگلیس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *