تور 8 روزه ایتالیا,تور ایتالیا,تور لاکچری ایتالیا,سفر به ایتالیا,شهرهای ایتالیا,مجری مستقیم تور ایتالیا,تور چندروزه ایتالیا
تور 8 روزه ایتالیا,تور ایتالیا,تور لاکچری ایتالیا,سفر به ایتالیا,شهرهای ایتالیا,مجری مستقیم تور ایتالیا,تور چندروزه ایتالیا

تور ۸ روزه ایتالیا

تور ۸ روزه ایتالیا

تور ۸ روزه ایتالیا

مقاصد

۲ شب رم ، ۲ شب ونیز ، ۱ شب فلورانس،۲شب میلان

خدمات قابل ارائه:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیمای آلیتالیا  یا ایران ایر
  • ترانسفر فرودگاهی و زمینی.دریایی
  • اقامت در هتلهای ۴ ستاره با صبحانه
  • ویزای شنگن و خدمات اخذ ویزا
  • بیمه مسافرتی تا سقف ۵۰۰۰ یورو
  • گشت شهری  در کلیه مسیرها به همراه تورلیدر فارسی زبان در تمامی ساعات

برنامه سفر :

پس از تکمیل ظرفیت ثبت نام گروه ها از ۵ تا ۱۰ عضو  جلسه معارفه ای برگزار میشود تا توضیحات تکمیلی ارائه شود و همچنین متقاضیان با یکدیگر آشنا شوند .

در فرودگاه امام خمینی در زمان مقرر حضور یافته و کارگزار یزدان گشت سفیران با برنامه ریزی و چک کردن مدارک و دادن بلیط و مدارک مسافر اولین قدم برای سفر ۸ روزه را شروع میکنند .

ورود به رم است و با ترانسفر در اختیار به هتل رفته و بعد از صرف غذا و استراحت برنامه سفر  برای بازدید از رم هماهنگ میشود . دیدنیهای رم بسیار است .

کارگزار مجرب و آشنای یزدان گشت اطلاعات لازم درمورد آثار و بناهای تاریخی را در اختیار شما قرار میدهد

در ادامه سفر به ترتیب به ونیز. فلورانس. میلان سفر خواهید کرد با ترن های سریع سیر با سرعتی بالغ بر۳۰۰ کیلومتر در ساعت طی مسیر میکنید واز مناظر زیبا نیز استفاده میکنید .

توصیه میکنم حتی پاستا های مختلف ایتالیا و پیتزاهای متنوع را امتحان کنید زیرا ترکیبی از پنیرهای مختلف با بو و عطرهای متنوع  است .

حتما گرانیتای طالبی یا نعنا میل کنید بسیار خوشمزه ودلچسب است .

سبزی بنام روکولا در ایتالیا بروی پیتزاها . استیک.و… سرو میشود که بسیار شبیه علفی  که در کنار سبزی شاهی می رویداست اما با طعم و بوی کاملا متفاوت و بسیار خوشمزه و فقط از لحاظ ظاهری به علف هرز شباهت دارد .

این تور در دسته تورهای لاکچری قرار دارد با خدمات . ترانسفر.گشت .و تفریحات وبازدیدهای بسیار متنوع و همچنین هتلها در بهترین نقاط با دسترسی فوق العاده به مراکز دیدنی و خرید قرار دارند.

نکته جالب  و حائز توجه در این است باشرکت دراین تور هزینه سفر شما برابر ۳روز سفر شخصی بدون گشت وگذار میباشد . زیرا  یزدان گشت سفیران خدمات تخصصی به شما ارائه میدهد.

توجه کنید:

  • این تور تا ابان ماه پی در پی برگزار شود .
  •  در تاریخهای یکسان فقط امکان اعزام ۴ گروه۵ تا ۸ نفره را داریم.

قطعا بعد از این تور همسفر همیشگی یزدان گشت سفیران خواهید شد .

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *