تور اسپانیا,تور اسپانيا جزاير قناري,تور بارسلونا,تور اسپانیا نوروز 96,قیمت بلیط اسپانیا,تور بارسلونا تابستان 96,تور اسپانيا بهار 96
تور اسپانیا,تور اسپانيا جزاير قناري,تور بارسلونا,تور اسپانیا نوروز 96,قیمت بلیط اسپانیا,تور بارسلونا تابستان 96,تور اسپانيا بهار 96

تور اسپانیا

تور اسپانیا

تور اسپانیا

 ۶ شب و ۷ روز – ویژه تابستان ۹۶

اطلاعات تکمیلی دوره های آموزشی اسپانیا و ثبت نام اولیه

انفرادی – گروهی

spain-visa

تور ۷ روزه اسپانیا با قیمت استثنایی برای کسانی که میخواهند به پاسپورت خود اعتبار ببخشند و ریجکتی شینگن خود را باطل کنند.

spain-tour

تور ۷ روزه اسپانیا ویژه آشپزان، مسئولین کافی شاپ، هتل داران و… با مدرک بین المللی AIALA به کیفیت و اعتبار بیزینس خود کمک کنید.

اقامتمدت تورهر نفر در اتاق دو تختههر نفر در اتاق یک تخته
اتاق های مخصوص دانشگاه AIALA ویا هتل کارلوس۷ روز€ ۳,۷۵۰€ ۴,۲۲۰

پرداخت ۷۰% مبلغ تور در هنگام ثبت نام الزامیست.

برنامه تور اسپانیا
 • مدت تور: ۶ شب و ۷ روز
 • ترکیب تور: بیلبائو، سن سباستین
 • تاریخ های رفت: تورهای ۷ روزه  متوالی  (به فاصله ۵ روز تور جدید آموزشی اعزام میشود)
 • حمل و نقل: ترانسفرهای فرودگاهی با اتوبوس های توریستی
 • ویزا: شنگن توریستی تضمینی
 • محل اقامت: هتل ۴ ستاره دانشگاه AIALA
 • دوره آموزشی: بنا به ثبت نام دوره ها ۳ روز اموزش تئوری و عملی (هر شخص وسایل  آشپزی و oven مجزا)
 • ترانسفر: فرودگاهی و بین شهری
 • گشت: طبق برنامه تور
 • راهنما: فارسی زبان+همراه اعزامی از تیم یزدان گشت سفیران
 • بیمه مسافرتی: بیمه مسافرتی ملت
 • جهت ثبت نام گروهی  . * کلاسهای مجزای و تخفیف ویژه * با دفتر یزدان گشت سفیران تماس حاصل فرمایید .
خدمات تور آموزشی
 • ویزای تضمینی اسپانیا
 • دوره های آموزشی فشرده تئوری و عملی ۳ روزه با مدرس معروف آشپزی بیکر و… (کارلوس)
 • اقامت در اتاق های مخصوص دانشگاه AIALA و یا هتل کارلوس با صبحانه
 • تدارکات آشپزی انفرادی همراه با یونیفورم مخصوص
 • گشت های متنوع شهری، بازدید از موزه، سواحل زیبا و بی نظیر بیلبائو و سن سباستسن
 • ترانسفر فرودگاهی
 • ترانسفر بین شهری
 • بیمه مسافرتی ملت
مدارک لازم
 1. اصل پاسپورت امضا شده با ۷ ماه اعتبار از تاریخ سفر
 2. ۲ قطعه عکس رنگی که قدیمی تر از ۶ ماه نباشد (اندازه ۳ × ۴ سانتی متر)
 3. اصل و ترجمه شناسنامه مدارک شغلی (برگه اشتغال به کار با قید تاریخ مرخصی و میزان حقوق و سابقه کاری /آگهی تاسیس و تغییرات شرکت / جواز کسب)
 4. مدارک بانکی (پرینت حساب ۳ ماه اخیر به همراه برگه تمکن مالی به زبان انگلیسی)
 5. اصل و ترجمه سند ملکی زمین/باغ و… که به نام فرد متقاضی می باشد. (در صورت موجود بودن)
 6. زمان تحویل کلیه مدارک به سفارت تا زمان دریافت پاسخ ۳ هفته به طول می انجامد. کلیه مدارک به زبان اسپانیایی ترجمه شده باستثناء حکم شرکت، فرم ویزا و گردش مالی. این ۳ مورد می تواند به زبان انگلیسی باشد.
 7. زمان حضور در سفارت ۶۰ یورو  حتما همراه داشته باشید .                                                                                                                                                                                                                       **  به ازای هر نفر مبلغ ۴۰ میلیون تومان بصورت نقدی یا ضمانتنامه بانکی به عنوان ضمانت دریافت میگرد. 

 

اسپانیا

آثار تاریخی و فرهنگی، موقعیت جغرافیایی و امکانات رفاهی اسپانیا باعث شده تا گردشگری به یکی از صنایع اصلی و همچنین منبع درآمد و اشتغال ثابت برای این کشور تبدیل شود بطوریکه شهرت کشور اسپانیا برای آثار باستانی، بناهای تاریخی و زیبایی های طبیعی آن است. سازوکار رتبه‌بندی هتل‌ها و اقامتگاه‌ها در اسپانیا بسیار سختگیرانه‌تر از دیگر کشورهای اروپایی است و به همین دلیل هتل‌های اسپانیایی سطح بالاتر و گرانتر از دیگر کشورهای اروپایی است. در طول چهار دهه گذشته صنعت گردشگری اسپانیا بسیار پیشرفت کرده است به طوری که به دومین صنعت گردشگری بزرگ دنیا تبدیل شده است و در سال ۲۰۰۶ ارزش آن حدود ۴۰ میلیارد یورو برابر با ۵٪ تولید ناخالص داخلی کشور بوده است که به هنمین دلیل بعد از کشور فرانسه، اسپانیا دومین کشور بزرگ اروپا به شمار می رود.

مردم ايران و حتي دنيا اسپانيا را با گاو بازي و درياهایش مي شناسند. اين كشور يكي از توريستي ترين كشورهاي دنيا است و جالب اينجاست كه نه بخاطر اماكن ديدني و حتي گاوبازي اش بلكه بيشتر به خاطر سواحل گرم و مطبوعش خواهان بسيار زيادي دارد.

سالانه افراد بسیاری با تور اسپانیا مسافرت می کنند و دیدنی های اسپانیا را از نزدیک بازدید می کنند. تورهای اسپانیا بصورت فردی و گروهی میتوانند انجام شوند. همچنین می توانید تورهای ترکیبی را برای سفرتان انتخاب کنید. اگر با تور اروپا سفر کنید علاوه بر اسپانیا، از ایتالیا، یونان، آلمان، فرانسه و کشورهای دیگر نیز دیدن خواهید کرد.

اسپانیا آب و هوای متغیری دارد. جنوب شرق اسپانیا، تابستان های داغ و زمستان های معتدل مدیترانه ای دارد.  مناطق خشک مرکزی آن نیز تابستان های گرم و داغ و زمستان های سرد و خشک دارند. مناطق کوهستانی نیز تابستان های خنک دارند.

حال در اینجا سه شهر بزرگ و توریستی اسپانیا را معرفی خواهیم کرد:

مادرید

بزرگ ترین شهر و پایتخت کشور اسپانیا، شهر مادرید است. این شهر نام خود را از یک قصر کوچک گرفته است. این قصر ابتدا “آل-موداینا” نام داشت. به تدریج اعراب آن را “ال-ماجرید” می نامیدند و در آخر به نام “مادرید” تغییر نام داد و در حال حاضر نیز با همین نام در سراسر دنیا شناخته می شود.

هتل ها و رستوران های متنوعی در این شهر وجود دارند و گردشگران می توانند با توجه به بودجه خود، یکی از آنها را انتخاب کنند که از جمله هتل های بسیار مشهور شهر مادرید می توان به “اینتور پالاسیو سن مارتین” اشاره کرد.

در مادرید ۱۲ مکان دیدنی بسیار زیبا وجود دارد که موزه ها، سالن های تئاتر، بناهای معماری و تاریخی و مناظر طبیعی، جاذبه های مادرید را تشکیل داده اند. این مکان های جذاب، دلیل اصلی جذب حدود ۴۵ میلیون نفر در سال هستند و ارزش گردشگری برای کشور اسپانیا دارند. از جمله مکان های بسیار زیبای این شهر، “پورتا دل سول مادرید” و “کلیسای جامع آلمودنا” هستند. کاخ سلطنتی نیز از دیگر جاذبه ها و یک بنای تاریخی بسیار زیباست که از سال های دور در این شهر قرار دارد.

شهر مادرید نیز همچون دیگر شهرهای اسپانیا، به علت نزدیکی به دریای مدیترانه، آب و هوای مدیترانه ای دارد. در تابستان دمای هوا ممکن است به ۴۰ درجه نیز افزایش پیدا کند. البته این پدیده چندان رایج نیست و متوسط دمای مادرید در اواخر تابستان حدود ۳۰ درجه است. از آنجا که مادرید در بلندی واقع شده است، تابستان های خشکی دارد و در طول پاییز به طور مداوم، باران می بارد. اما به طور کلی، بارش باران در این شهر زیاد نیست. زمستان های مادرید بسیار سرد است و دما به زیر صفر نیز می رسد. این شهر همیشه در طول زمستان بارش پراکنده برف را شاهد است اما در کل آب و هوای این شهر نیمه خشک است.

بارسلون

بارسلون، مرکز کشور زیبای اسپانیا و یکی از محبوب ترین شهرهای این کشور است. این شهر در ساحل شمال شرقی مدیترانه در اسپانیا واقع شده است و جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که سالانه بیش از ۱۰ میلیون گردشگر از نقاط مختلف دنیا به این شهر مسافرت می کنند و از جاهای دیدنی آن لذت می برند. این شهر بعد از پاریس و لندن، سومین شهر گردشگری اروپا به شمار می رود.

این شهر روی فلاتی به مساحت ۱۷۰ کیلومتر مربع قرار دارد و یکی از مرتفع ترین کوه های اسپانیا به نام تیبیدابو با ارتفاع حدود ۵۱۰ متر در این شهر قرار دارد. تقریبا همه اطراف این شهر را دریا و رودخانه تشکیل داده است و می توان به آن لقب ساحلی داد.

سازه ها و بناهای تاریخی بسیاری در این شهر هست که افراد مختلف را از کشورهای مختلف جهان به سمت خود می کشاند چراکه بارسلون شهری قدیمی است که قدمت آن به حدود ۲ هزار سال پیش بر می گردد.

بارسلون، پارک ها و ساحل های بسیاری دارد. در مجموع می توان گفت این شهر ۶۸ پارک شهرداری دارد که شامل پارک های طبیعی، گیاه شناسی، معمولی و پارک های جنگلی است. در کنار این پارک ها، ۷ ساحل نیز دارد که برای گردشگران بسیار جداب هستند. علاوه بر این مناظر باید به موزه ها، ساختارهای معماری شگفت انگیز و کلیساها اشاره کرد.

بارسلون زمستان های مرطوب و معتدل دارد و تابستان های آن خشک و گرم است.

مالاگا

مالاگا ششمین شهر بزرگ اسپانیا و یکی از مشهورترین شهرهای این کشور است. این شهر در جنوبی ترین بخش اسپانیا و در سواحل دریای مدیترانه واقع شده است و به همین دلیل شهری ساحلی به شمار می رود. مکان های دیدنی متعددی در این شهر وجود دارند. سواحل بسیار زیبا و باغ ها و فضاهای سبز فوق العاده از جمله جاذبه های گردشگری این شهر هستند.

این شهر، به خصوص برای دوستداران آثار تاریخی و قدیمی، مکانی ایده آل برای لذت بردن از جاذبه های آن است چراکه بناهای معماری و تاریخی که از تمدن های تاریخی مختلف بر جای مانده اند، این شهر را به یک موزه بقایای تاریخی بزرگ تبدیل کرده اند.

سالانه بیش از ۱۴ میلیون نفر به عنوان گردشگر وارد این شهر می شوند. از آنجا که مالاگا شهر ساحلی است و در کنار دریای مدیترانه قرار دارد، تابستان های گرم و زمستان معتدل دارد. این شهر تقریبا در همه ماه های سال شاهد آفتاب گرم و دلچسب است.

 

لینک مرتبط: تور دبی

تور اسپانیا | تور اسپانيا جزاير قناري | تور بارسلونا | تور اسپانیا ۹۶ | قیمت بلیط اسپانیا | تور بارسلونا تابستان ۹۶ | تور اسپانيا بهار ۹۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *