ایتالیا نکاتی که باید بدانید,مردم ایتالیا,زبان ایتالیا,فرهنگ مردم ایتالیا,غذاهای ایتالیایی,کلیساهای ایتالیا,سفر به ایتالیا,نکات سفر به ایتالیا
ایتالیا نکاتی که باید بدانید,مردم ایتالیا,زبان ایتالیا,فرهنگ مردم ایتالیا,غذاهای ایتالیایی,کلیساهای ایتالیا,سفر به ایتالیا,نکات سفر به ایتالیا

ایتالیا نکاتی که باید بدانید

ایتالیا نکاتی که باید بدانید

ایتالیا نکاتی که باید بدانید

ایتالیا کشوری زیبا و بسیار دیدنی است که سالانه تعداد بسیار زیادی توریست و گردشگر ا این کشور بتزدید میکنند اما دانستن چندین نکته در حین سفر میتواند بسیار یاری رسان مسافران باشد.در این راستا به بیان چندین نکته می پردازیم.

رم یکی از شهرهای کشور ایتالیا دارای تاریخی هزار ساله میباشد از زمان امپراطوری قدرتمند رم و سزار تا به امروز این شهر دارای بناهای باشکوهی میباشد.ایتالیا دارای فرهنگی خاص و مردمانی خونگرم میباشد.

در دنیا شهر رم را با نام شهر ابدی میشناسند.شهری دیدنی و تو در تو که شاهد وقایع تاریخی بسیار زیادی بوده است.

در کشور ایتالیا لغت بازیلیکا را به وفور خواهید شنید .این لغت به معنای کلیساهایی است که دارای سالن های دراز میباشند.در این سالها مجسمه ها و تصاویر بسبار زیبای از شیاطین و فرشته ها به چشم میخورد که توسط هنرمندان بزرگ ساخته و نقاشی شده اند.

در فیلم معروف فرشته ها و شیاطین بسیاری از سکانس ها در این کلیساها و در کنار مجسمه های زیبا برداشت شده است.مهم است که بدانید خرید کالاهای تقلبی با مارک های معتبر در این کشور جرم به شمار میاید برای مثال خرید یک کیف تقلبی با مارک لویی ویتون از دست فروش جرم است.
رم تنها دو خط مترو دارد و بر خلاف باقی کشورهای اروپایی هزینه ی تاکسی بالانیست و میتوانید برای رفت و امد از تاکسی استفاده کنید.

اما اگر برای تاکسی از تلفن استفاده کنید و تلفنی به رزرو تاکسی بپردازید هزینه ی زیادی را متقبل خواهید شد.بهترین گزینه اتوبوس های توریستی میباشد.این اتوبوس ها در مقابل اثار باستانی ایستگاه دارند و مسافران به راحتی جابه جا میکنند.
ایستگاه مرکزی قطار در مرکز شهر است و به بسیاری از اثار باستانی نزدیک است اما به دلیل نزدیکی به محل اسکان بی خانمان ها توصیه نمیشود و مکان خوبی برای اقامت و رزرو هتل نیست.

در ایتالیا مدارک خود را در کیف های مخصوص کوچک گذاشته و مراقب کیف ،دوربین و جیب خود با دقت باشید.
برای سفر به ایتالیا،پیکاپ ویزا و وقت سفارت اژانس یزدان گشت سفیران با تیمی کار ازموده و با تجربه اماده ی ارائه ی خدمات میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *