ایتالیا میلان,شهر میلان ایتالیا,کارناوال های گوناگون میلان,اب و هوای میلان,جاذبه های گردشگری شهر میلان,دیدنی های میلان ایتالیا
ایتالیا میلان,شهر میلان ایتالیا,کارناوال های گوناگون میلان,اب و هوای میلان,جاذبه های گردشگری شهر میلان,دیدنی های میلان ایتالیا

ایتالیا میلان

ایتالیا میلان

ایتالیا میلان

ایتالیا کشوری زیبا و توریستیست که در خود تعداد زیادی مکان های دیدنی و فرهنگی دارد.این کشور زیبا و دیدنی شهرهایی دارد که هر کدام زیبایی های خاص خود را دارد.ونیز ،میلان یا رم هر کدام به تنهایی دارای تعداد زادی مناطق دیدنی و باستانی دارند .یکی از زیباترین شهر های ایتالیا،میلان میباشد.
میلان در حقیقت شهر مد و فشن ،شهر موسیقی شهر فوتبال میباشد.

میلان دومین شهر بزرگ کشور ایتالیا میباشد که ایتالیای قدیم و ایتالیای جدید را میتوان در ان دید.

میلان شهر تجارت نیز هست تجار و بازرگانان زیادی به این شهر میایند.این شهر دارای معماری متمایز از سایر شهر های ایتالیاست و د میلان سقف های نارنجی به چم نمیخورد اما مانند شهر های دیگر ایتالیا پر شور و هیجان میباشد.میلان شهر شب زنده داریست و تا سبح میلان سراسر جنب و جوش و هیجان است.
در ایتالیا،میلان در همه فول دیدنی و جذاب است .در فصل های گرم دریاچه هایی که در اطراف این شهر وجود دارد مکانی عالی و ایده ال برای گذراندن تعطیلات است .

در فصل های سردتر ،تزیینات بی نظیر به مناسبت سال نو میلادی و کارناوال های گوناگون این شهر رابسیار محبوب میسازد.در میلان کارناوالی بسیار معروف وجود دارد که به کارناوال میلانی معروف است که به مناسبت سال نو برگزار میشود بسیار مورد علاقه ی توریست ها است.
میلان دارای دیدنی های فراوانی است مانند موزه دوئمو،ورزشگاه بزرگ و دیدنی سن سیرو،کلیسای جامع و بام زیبای ان و بسیای اثار هنری مانند نقاشی معروف شام اخر .میلان دارای موزه ای بسیار جالب در زمینه ی علم و تکنولوژی میباشد که ملقب به نام نقاش،معمارو مخترع بزرگ لیوناردو داوینچی میباشد وبه نام موزه ی علم و تکنولوژی لئوناردو داوینچی شهرت دارد.
برای سفر به ایتالیا ،اخذ ویزا وقت سفارت اژانس یزدان گشت سفیران با سال ها تجربه و کادری متخصص اماده ی ارائه ی خدمات میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *