ایتالیا موزه داوینچی,موزه داوینچی,موزه داوینچی در ایتالیا,اثار موزه داوینچی,نقاشی های موزه داوینچی,موزه های ایتالیا,موزه های هنری ایتالیا
ایتالیا موزه داوینچی,موزه داوینچی,موزه داوینچی در ایتالیا,اثار موزه داوینچی,نقاشی های موزه داوینچی,موزه های ایتالیا,موزه های هنری ایتالیا

ایتالیا موزه داوینچی

ایتالیا موزه داوینچی

ایتالیا موزه داوینچی

ایتالیا کشور بسیار خوش اب و هوا با سواحلی زیبا و مفرح میباشد .این کشور در خود انواع موزه ها و بناهای باستانی منحصر به فرد را جای داده است .

هر سال تعداد زیادی مسافر و توریست از تمامی قاره ها برای استفاده از امکانات رفاهی این کشور و بازدید از مناطق دیدنی ان به ایتالیا سفر می کنند.یکی از جاذبه های بسیار پر طرفدار در ایتالیا موزه ها و گالری های دیدنی و خاص این شهر است .

موزه داوینچی که بر گرفته از اسم هنرمند معروف ایتالیایی داوینچی میباشد یکی از این موزه های مشهور در ایتالیا است که دارای شهرت زیادی میباشد.

داوینچی که اکثر افراد او را با نقاشیهایش میشناسند در واقع دارای بسیاری از اثار ارزشمند در زمینه های معماری،مهندسی،نقشه کشی میباشد حتی میتوان اشاره داشت که وی دانشمند و مخترعی بزرگ وگیاه شناس و نویسنده ای برجسته نیز بوده است.

موزه داوینچی به افتخار وی که نماد و سنبل دوران رنسانس در ایتالیا میباشد با این نام به شهرت رسیده است.این موزه در  ایتالیا، رم و در خیابان مشهور لئوناردو داوینچی قرار دارد، موزه لئوناردو داوینچی یکی از پر بازدید ترین موزه ها در ایتالیا میباشد که به نمایش اثار مختلف هنر مند بزرگ داوینچی در زمینه های مختلف میپردازد.

نقاشی های خاص و بسیار دیدنی تا مجسمه هایی زیبا که نشان دهنده ی هنر و شکوه نبوغ داوینچی در دوران رنسانس میباشد.

اینهنرمند در سراسر دنیا معروف می باشد و بسیاری دوستداران هنر علاقه خاصی به آثار داوینچی دارند و سالانه تعداد زیادی به ایتالیا سفر می کنند تا از موزه داوینچی دیدن کنند و اثار بی نظیر او را از نزدیک مشاهده کنند

برای سفر به ایتالیا ،پیکاپ ویزا و وقت سفارت با اژانس تخصصی و حرفه ای یزدان گشت سفیران تماس بگیرید تا با تجربه و مهارت خود بهترین سفر را برایتان رقم بزنیم.

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت ایتالیا,تور ایتالیا,وقت سفارت شینگن می باشد

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *