ایتالیا سیسیل,جزیره سیسیل,جاذبه های گردشگری سیسیل ایتالیا,بزرگترین جزیره در ایتالیا,غذاهای جزیره سیسیل,سفر به جزیره سیسیل,ایتالیا
ایتالیا سیسیل,جزیره سیسیل,جاذبه های گردشگری سیسیل ایتالیا,بزرگترین جزیره در ایتالیا,غذاهای جزیره سیسیل,سفر به جزیره سیسیل,ایتالیا

ایتالیا سیسیل

ایتالیا سیسیل

ایتالیا سیسیل

ایتالیا کشوری مملو از جاذبه های گردشگری است .این کشور زیبا و خوش ابو هوا دارای تعداد زیادی اثار فرهنگی و باستانی و موزه میباشد که در کنار بناهای قدیمی و گالری هنرمندن مشهور و به نام به قطب گردشگری مورد علاقه بسیاری از علاقه مندان به اثار فرهنگی شده است.

ایتالیا در کنار این جاذبه ها دارای سواحل بی نظیری نیز هست.سواحلی زیبا و رویایی با شن های نرم و سفید و ابهای فیروزه ای که کف دریا را از زلالی ان میتوان دید.
یکی از جزایر بسیار دوست داشتنی در ایتالیا،سیسیل میباشد.

این جزیره که بزرگترین جزیره در ایتالیا میباشد در دریای مدیترانه قرار دارد و مساحت ان در حدود دویست وبیست و پنج کیلومتر مربع میباشد و با در نظر گرفتن جزایر کوچک و بزرگ جنبی ان ۲۵۷کیلومتر مربع میشود.

این جزیره پنج میلیون جمعیت دارد پالرمو مرکز این جزیره ی رویای میباشد که به واسطه ی ابراه مسینا از خشکی جدا شده است.این جزیره متشکل از کوه و نوار باریک ساحلی میباشد که بسیار مورد توجه گردشگران است.رستوران های زیبا و دنج با انواع غذاهای لذیذ ایتالیایی اماده ی پذیرایی از گدشگران هستند.

غذاهای ایتالیایی که دارای شهرت جهانی هستند به صورت سنتی و اصیل تهیه میشوند و متفاوت از غذاهای خامه ای و چرب سرو شده در امریکا به نام غذای ایتالیایی میباشد.

در ایتالیا جزیره های دیدنی دیگری هم وجود دارد در سفرتان به این کشور سعی کنید از جزیره سیسیل دیدن کنید زیرا یکی اززیباترین جزیره های در ایتالیا و دنیا می باشد
در سفر به ایتالیا ،سیسیل را از یاد نبرید که مناظری بی نمانند را دارد.برای سفر به ایتالیا،پیکاپ ویزا و وقت سفارت اژانس یزدان گشت سفیران با تیمی با تجربه و متخصص اماده ی خدمت رسانی به شما میباشد.

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت ایتالیا,تور ایتالیا,وقت سفارت شینگن می باشد

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *