ایتالیا برج پیزا,برج پیزا ایتالیا,ساختمان برج پیزا,معماری برج پیزا,مجسمه ها و ماکت های برج پیزا,برج های ایتالیا,ارتفاع برج پیزا
ایتالیا برج پیزا,برج پیزا ایتالیا,ساختمان برج پیزا,معماری برج پیزا,مجسمه ها و ماکت های برج پیزا,برج های ایتالیا,ارتفاع برج پیزا

ایتالیا برج پیزا

ایتالیا برج پیزا

ایتالیا برج پیزا

ایتالیا دارای تعداد زیادی اثار فرهنگی و باستانی میباشد.این کشور خوش اب و هوا با داشتن مساحتی کم بیش از نیمی از اثار فرهنگی جهان را در خود جای داده است.

شهر های ایتالیا هر کدام درای اثاری زیبا و شگفت انگیز هستند ،اثاری که شما را به سفر در زمان میبرند به دوران رنساس و دوران امپراطوری قدرتمند رم .دورانی که اوج تبلور هنر و معماری در ایتالیا میشود.یکی از جالب ترین و قدیمی ترین برج های جهان و در ایتالیا،برج پیزا میباشد.
برج پیزا برجب بسیار شگفت انگیز میباشد.

این برج که دارای ارتفاع ۸۵ متر میباشد وزنی در حدود ۱۴۵۰۰تن دارد و در دوران رنسانس در شهر پیزای ایتالیا در ایالت توسکنی بنا شده است.هدف از ساخت این برج در واقع نصب ساعتی بزرگ بر بالای ان بود اما نکته ی جالب انکه این برج بعد از چندی کج و منحرف شد و اکنون بعد از گذشت این همه سال هنوز به همان صورت برقرار است و به یکی از جاذبه های گردشگری ایتالیا بدل شده است.

هر ساله تعداد زیادی گردشگر به بازدید از این برج میپردازند و مجسمه ها و ماکت های کوچک این برج را برای یادگاری و سوغات تهیه میکنند.
در ایتالیا،برج پیزا از شهرت بالایی برخوردار است.اگر چه هر سال به انحراف این برج افزوده میشود اما هنوز پا برجاست در جهان برج های کج دیگری نیز وجود دارد ولی بیشک برج پیزا معروف ترین و به نام ترین انها است.

برج پیزا سالانه دو و نیم سانتی متر به طرف زمین کج تر میشود و بر اساس محاسبات تا هشتاد سال اینده سقوط میکند.
در سفر به ایتالیا بازدید از شهر رویایی پیزا و برج معروف ان را ازدست ندهید .برای سفر به کشور ایتالیا،پیکاپ ویزا و وقت سفارت اژانس یزدان گشت سفیران با تیمی کارازموده و با تجربه اماده ی کمک رسانی و ارائه ی خدمات به شما میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *