ایتالیا اطلاعات لازم,اطلاعات لازم ایتالیا,تاریخ کشور ایتالیا,شهرهای ایتالیا,موزه و میادین ایتالیا,اب و هوای ایتالیا,اثار باستانی معماری ایتالیا
ایتالیا اطلاعات لازم,اطلاعات لازم ایتالیا,تاریخ کشور ایتالیا,شهرهای ایتالیا,موزه و میادین ایتالیا,اب و هوای ایتالیا,اثار باستانی معماری ایتالیا

ایتالیا اطلاعات لازم

ایتالیا اطلاعات لازم

ایتالیا اطلاعات لازم

ایتالیا این کشور زیبا در مرکز دریای مدیترانه قرار دارد،همان طور که میدانید دریای مدیترانه محل تولد و شکل گیری بسیاری از تمدن ها میباشد .

این کشور بنابر این دارای تمدن و تاریخی کهن است .ایتالیا میزبان بسیاری از قومیت ها در طول تاریخ بوده است ،از اعراب و نومن ها تا کاتاژها یونانی ها همگی زمانی در ایتالیا بودند.این قومیت های متفاوت سبب شده است که این کشو از حیث هنر معماری و فرهنگ بسیار غنی و پر بار باشد.
بر اساس امار سازمان یونسکو بیشتر از نیمی از میراث فرهنگی جهان د کور ایتالیا میباشد و تنها با سفر به این کشور متوانی؟ بیش از نیمی از اثار فرهنگی جهان را ببینید . این یکی از دلایل جذابیت و محبوبیت بالای ایتالیا در میان توریست ها میباشد.

ایتالیا این روزها یکی از توریستی ترین کشورهای جهان میباشد.
رم، فلورانس ویا شهر ونیز ایتالیا انچنان محبوب و مود توجه گردشگران میباشد که سالانه تعداد بسیار زیادی برای بازدید از اثار باستانی معماری زیبای این شهر ها به ایتالیا سفر میکنند.

این کشور تنها با بازدید موزه و میادین شناخته نمیشود بلکه با قدم زدن در کوچه و پس کوچه های ایتالیا و اشنایی با رنگ و هنر این کشور به دست میاید.
این کشور بی نظیر از لحاظ اب و هوا دارای اب و هوای معتدل فصلی میباشد اگرچه اب و هوای مناطق ساحلی با مناطق کوهستانی ایتالیا بسیار متفاوت است.این کشور در شمال به دلیل وجود کوه های الپ سرد است و در جنوب خشک تر است اما در کل کشور ایتالیا دارای اب و هوای معتدل و مطبوعی است.
برای سفر به ایتالیا،پیکاپ ویزا و وقت سفارت با اژانس یزان گشت سفیران تماس بگزرید تا با تیم تخصصی و با تجربه خود یاری رسان شما باشیم.

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *