اکادمیا گالری,اکادمیا گالری ایتالیا,مجسمه ی زیبا و مرمری در اکادمیا گالری,تالار سوم اکادمیا گالری,اثار باستانی و فرهنگی در ایتالیا,اکادمی های هنری ایتالیا
اکادمیا گالری,اکادمیا گالری ایتالیا,مجسمه ی زیبا و مرمری در اکادمیا گالری,تالار سوم اکادمیا گالری,اثار باستانی و فرهنگی در ایتالیا,اکادمی های هنری ایتالیا

اکادمیا گالری

اکادمیا گالری

اکادمیا گالری

ایتالیا کشور هنر و ادب است.این کشور زیبا با مساحتی کم بیشتر از نصف اثار باستانی و فرهنگی جهان را در خود جای داده است کشوری با نقشه ای شبیه چکمه که دارای اب و هوایی مطبوع و بی نظیر است و سالانه میزبان میلیون ها مسافر از سراسر قاره ها میباشد.

این کشور دارای تعداد بیشماری موزه و گالری و مجسمه های قدیمی است که کار هنرمندان بزرگ و مشهور جهان میباشد.اکادمیا گالری یکی از مکان های است که بهشت علاقه مندان به هنر در قرن های پیشین ایتالیا میباشند.
اکادمیا گالری در قرن هجده به منظور تهیه ی مکانی مناسب و با امکانات برای تحصیل و اموزش دانشجویان راه اندازی شد .این اکادمیا در جنب اکادمی هنرهای تسمی بناشد تا باعث تبادل و نزدیکی بیشتر هنر بین هنرجوها شود.

دوک بزرگ ایتالیا،پیتر لئوپولد در سال۱۷۸۴ سفارش ساخت این اکادمیا را داد .گالری در حقیقت در ساختمان های قدیمی و کهن بیمارستانی قدیمی بناشد و سالن های متروک و کم نور این بیمارستان و صومعه با بازسازی مکانی بی نظیر برای به نمایش گذاشتن اثار هنری قدیمی و با ارزش شد.این اکادمیا بعد از گذشت چندی مملو از اثار متعددی از نقاشان و هنرمندان قرن هجده شد و بسیار دیدنی و مورد توجه قرار گرقت.

در سال ۱۸۷۳ این گالری میزبان مجسمه داوود میکل انژ شد و شهرتی خاص به ان بخشید.در سفر به ایتالیا بازدید از اکادمیا گالری ایتالیا را فراموش نکنید .

مجسمه ی زیبا و مرمری باشکوه به ارتفاع چهار مترو بیست و هفت سانتی متر که در تالار سوم اکادمیا گالری به نمایش گذاشته شد و نبوغ و هنر میکل انژ را به نمایش میگذارد.بازدید از این زیبایی ها را فراموش نکنید.
اژانس یزدان گشت سفیران با سال ها تجربه و کادری متخصص اماده ی یاری رسانی به شما عزیزان در زمینه ی اخذ ویزا،پیکاپ و وقت سفارت میباشد.منتظر تماس شما عزیزان هستیم.

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت ایتالیا,تور ایتالیا,وقت سفارت شینگن می باشد

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *