اخذ ویزا تحصیلی ایتالیا,ویزا تحصیلی ایتالیا,مراحل اخذ ویزا تحصیلی ایتالیا,اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا,ویزای تحصیلی ایتالیا,دریافت ویزا تحصیلی ایتالیا
اخذ ویزا تحصیلی ایتالیا,ویزا تحصیلی ایتالیا,مراحل اخذ ویزا تحصیلی ایتالیا,اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا,ویزای تحصیلی ایتالیا,دریافت ویزا تحصیلی ایتالیا

اخذ ویزا تحصیلی ایتالیا

اخذ ویزا تحصیلی ایتالیا

اخذ ویزا تحصیلی ایتالیا

شاید یکی از دغدغه های امروزی تحصیلات دانشگاهی باشد .بسیاری از دانشجویان ومحصلان برای اشنایی با فرهنگ و اداب و تکنیک کشورهای دیگر بدنبال کسب اموزش در کشورهای  مختلف هستند .

دانشجویان از اقصی نقاط جهان برای تحصیل در دانشگاههای اروپا اعزام میشوند . نکته بسیار خوشحال کننده این است که بالغ بر ۷۰ درصد موفق به اخذ بورس تحصیلی برای دانشجویان اعزامی میگردیم .

یزدان گشت سفیران با سالها تجربه در تعیین وقت سفارت اخذ ویزا و خدمات تخصصی شینگن شما را در این امر یاری میکند .

ارائه خدمات اخذ ویزا تحصیلی ایتالیا:

  • خدمات تحصیلی و مشاوره از جمله بررسی پرونده و رشته تحصیلی متقاضیان .
  • اخذ پذیرش مورددرخواست متقاضیان بنا به رشته مد نظر و مقطع تحصیلی
  • اقدام به درخواست ویزا و کمک جهت اخذویزا تحصیلی متقاضی

از تاریخ عقد قرار داد اخذ ویزای تحصیلی تا اخذ پذیرش تحصیلی و پایان یافتن تعهدات طرفین متخصصان ما درکنار شما خواهند بود .

توجه فرمایید :

صحت و تناسب مدارک مورد نیاز ارائه شده با متقاضی میباشد والبته هر گونه قصور در بررسی و مدارک بعهده مشاوران یزدان گشت سفیران میباشد .اقدام جهت اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع دانشگاهی کارشناسی. کارشناسی ارشدو دکتری بر حسب انتخاب و مقطع مورد درخواست از دانشگاههای معتبر خارجی و مورد تایید صورت میگیرد.

در صورت متاهل بودن متقاضی جهت اخذ روادید تحصیلی متقاضی و روادید همراهان متقاضی اقدامات لازم صورت میگیرد که در جلسات مشاوره توضیح کامل داده میشود .

مشاوران ماپس از اخذویزا تحصیلی و پایان یافتن تعهدات مندرج در قرار داد هیچگونه مسئولیتی در رابطه باترک تحصیل. اخراج و پناهندگی و کلیه اقدامات متقاضی ندارد و خدمات ارئه شده توسط مشاور شامل ارائه مشاوره و جدول زمانبندی کارهای باقی مانده جهت اخذ پذیرش و دریافت ویزا تحصیلی  میباشد.

اما تیم یزدان گشت سفیران شما را در نیمه راه رها نمیکند و میتوانید از کمک کارگزاران ما جهت مشاوره و کسب اطلاعات بهره ببرید .

پس از دریافت ویزا تحصیلی در فرودگاه به استقبال متقاضی میاییم . ارائه سیم کارت فعال. مشاوره sop انگیزش نامه. و کمک در اسکان اولیه . اخذ بورس تحصیلی و تخفیف ویژه از ابتدا. ثبت نام متقاضی در قرعه کشی جهت دریافت خوابگاه و سلف سرویس دانشگاهی پس از ۴ تا ۶ ماه بعد از ورود به دانشگاه . ارائه نقشه راهنمای مکان های مورد نیاز دانشجویان . افتتاح حساب و معرفی به اداره پلیس و خیلی از خدمات دیگر ما در کنار شما هستیم .

دقت بفرمایید ماهیچ گونه تعهدی در یافتن کار برای دانشجویان نداریم و تعهدما فقط دریافت ویزای تحصیلی و اعزام دانشجو میباشدوخدمات دیگر مانند سیم کارت وکمک به اقامت و….. در اصل هدیه تیم یزدان گشت به شما میباشد (این سو تفاهم برای یکی از دانشجویان اعزامی بوجودامده بود و برای خرید روزانه از کارگزار درخواست همراهی داشتند ).

برای اخذویزای تحصیلی ایتالیا در مقاطع مختلف تحصیلی  با دفتر یزدان گشت سفیران در تماس باشید .

کار را به متخصص بسپارید .

یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت ایتالیا,تور ایتالیا,وقت سفارت شینگن می باشد

جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *