پیکاپ ویزا - خدمات پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا

نکته قابل توجه: تصمیم گیری در مورد صدور یا عدم صدور ویزا به عهده سفارت مربوطه می باشد. مزیت پیکاپ ویزاها توسط نماینده متقاضی هزینه پایین آن نسبت به اقامت خود شخص در کشور مربوطه می باشد. و متقاصی میتواند در وقت و هزینه خود صرفه جویی کند و پیکاپِ ویزا خود را در امنیت کامل انجام دهد .

پیکاپ ویزا چیست ؟

بعد از مصاحبه و انگشت نگاری متقاضی سفارت از طریق ایمیل تصمیم خود را در مورد ویزا متقاضی اطلاع می دهد. در صورت موافقت با ویزا مسافر، باید متقاضی هر چه سریعتر پاسپورت خود را جهت الصاق ویزا به سفارت ارسال کند. از آن جایی که برای درج ویزا به حضور شخص نیازی نیست. متقاضی می تواند نماینده ای از طرف خود برای تحویل پاسپورت به سفارت معرفی کند . پروسه ارسال پاسپورت به سفارت و الصاق ویزا در پاسپورت ، پیکاپ پاسپورت یا ویزا ( pickup passport ) نامیده می شود . در صورت عدم موافقت سفارت با ویزا متقاضی، وی باید علت مردود شدن را بیابد و علت را رفع نماید و دوباره برای ویزا اقدام کند.

پیکاپ پاسپورت چیست؟

زمانی که متقاضی برای دریافت ویزا اقدام مینماید، دو حالت پیش رو دارد. حالت اول این است که سفارت با ویزای متقاضی موافقت نمیکند. در این شرایط فرد باید در صدد رفع علت مردود شدن برآید و دوباره برای ویزا اقدام نماید. حالت دوم زمانی است که سفارت با ویزای متقاضی موافقت میکند که در این شرایط متقاضی باید پاسپورت خود را جهت دریافت ویزا به سفارت ارسال نماید که به این پروسه کاری پیکاپ پاسپورت می گویند. در واقع ضمیمه شدن ویزا در پاسپورت متقاضی اصطلاحا پیکاپ (pick up) گفته می شود.تصمیم گیری در مورد صدور یا عدم صدور ویزا و مدت زمان آن به عهده سفارت می باشد.

پیکاپ ویزا برای آمریکا

پیکاپ ویزای امریکا از ارمنستان ، دبی و آنکارا امکان پذیر می باشد. مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزا آمریکا 1 الی 2 هفته کاری می باشد .

پیکاپ ویزا برای انگلیس

پیکاپ ویزا انگلیس از تهران، استانبول و آنکارا امکان پذیر است و در موارد اقامتی (SETTELMENT) در ابوظبی و دبی نیز انجام می گیرد. مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزا انگلیس 2 الی 3 هفته کاری می باشد. پیکاپ ویزای انگلیس در آنکارا روزهای یکشنبه و چهارشنبه انجام می گیرد و پیکاپ ویزای انگلیس در استانبول روزهای شنبه و سه شنبه انجام می شود. در صورتی که متقاضی برای پیکاپ ویزا انگلیس از استانبول و پیکاپ ویزا انگلیس از آنکارا اقدام نماید، نماینده یزدان گشت سفیران پیکاپ ویزای متقاضی را انجام می دهد ولی در صورتی که متقاضی برای پیکاپ ویزا انگلیس از دبی و پیکاپ ویزای انگلیس از ابوظبی اقدام نماید متقاضی باید شخصا برای پیکاپ ویزا انگلیس اقدام نماید .

پیکاپ ویزا برای کانادا

پیکاپِ ویزا کانادا از آنکارا ،استانبول و ابوظبی امکان پذیر می باشد. مدت زمان لازم جهت پیکاپِ ویزا کانادا 1 الی 2 هفته کاری می باشد. پرواز های هفتگی برای ارسال پاسپورت متقاضیان در روزهای یکشنبه و چهارشنبه  هر هفته صورت می گیرد و متقاضیان یا همکاران محترم شنبه و سه شنبه هر هفته باید پاسپورت های مورد نظر را به آژانس یزدان گشت سفیران تحویل دهند.

نکته مهم: متقاضیان محترم برای پیکاپ پاسپورت خود نباید به هر شرکتی اعتماد نمایند و پاسپورت خود را به هر شخصی بسپارند. چرا که در صورت مفقود شدن پاسپورت، متقاضی دیگر فرصت گرفتن ویزا مجدد را ندارد. و با مشکلات فراوانی رو به رو خواهد شد. آژانس یزدان گشت سفیران با داشتن چندین سال سابقه و داشتن کادری مجرب و همچنین با مجوز رسمی حمل پاسپورت از  اداره گذرنامه، اقدام به پیکاپ ویزا می نماید. جهت پیکاپ ویزای آمریکا، پیکاپ ویزای انگلیس، پیکاپ ویزای کانادا نماینده آژانس یزدان گشت سفیران با 5 پرواز هفتگی و در دست داشتن پاسپورت متقاضی، فرم وکالتنامه داده شده به آژانس یزدان گشت سفیران، اقدام به پیکاپِ ویزا شما عزیزان می نمایید.

تور دبی

3 نظر

  1. سمانه مخبريان

    سلام خسته نباشيد
    براي ويزاي انگليس به عنوان همراه دخترم كه ويزاي دانش آموزي داره و سيزده سالشه اقدام كردم
    بار اول مداركم ناقص بود و رد شد.بار دوم اقدام كردم و درخواست وي پي و پايوريتي دادم .از زمان تحويل مدارم تا امروز هشت روز كاري ميگذره .آيا اين پروسه طبيعيه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *