موزه شتر,موزه شتر دبی,درباره موزه شتر دبی,خانه شتر,خانه شتر دبی,تاریخچه موزه شتر دبی,شناخت شتر در دبی,درباره شتر,شتر

موزه شتر

موزه شتر

موزه شتر

شتر و شتر سواری قدمتی باستانی در دبی دارد و شتر در این شهر دارای جایگاه ویژه ای می باشد . با رفتن به موزه شتر در دبی شما میتوانید به این پیوند قدیمی پی ببرید و اطلاعات جامعی در مورد شتر و بدن ان کسب کنید .

موزه شتر در سال ۱۹۴۰ با توجه به اهمیت شتر در فرهنگ این شهر ساخته شده است. این موزه در الشینداقه واقع شده است و در زمان قدیم همه ان را به نام موزه شترسواری می شناختند.

موزه ی شتر دبی با نام های خانه ی شتر سواری و بیت الرکاب هم شناخته می شود. این مکان که محلی برای یادگیری چگونگی رفتار با شتر است، در بنایی با حیاطی وسیع و اتاق هایی بزرگ و مشرف بر حیاط قرار دارد

شیخ راشد ابن سعید المکتوم به این حیوان زیبا بسیار علاقه مند بود لذا این خانه که برای تعلیم اسب ها و شتر ها استفاده می گردید در نزدیکی شیخ سعید المکتوم واقع شده است.

مساحت این خانه ۷۰۰ متر مربع میباشد و شامل یک طبقه و یک حیاط داخلی بزرگ است. موزه ی شتر دبی با نام های خانه ی شتر سواری و بیت الرکاب هم شناخته می شود. این مکان که محلی برای یادگیری چگونگی رفتار با شتر است، در بنایی با حیاطی وسیع و اتاق هایی بزرگ و مشرف بر حیاط قرار دارد.

این بنای زیبا دارای حیاطی زیبا نیز میباشد که چشم انداز زیبایی به اتاق دارد . همچنین در این موزه یک اسطبل و یک انبار و یک هال وجود دارد که اکنون چند اتاق در ان ساخته شده است.

در این موزه هر انچه به شتر و ارتباط ان با انسان وجود دارد توضیح و به معرض نمایش گذاشته میشود .مثل اناتومی بدن شتر که خالی از شگفتی نیست و بسیار موارد دیگر.

تور عرب هلث دبی

 

نویسنده : یزدان گشت سفیران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *